chhattisgarh: Chhattisgarh: مقامات برای بازیابی تلفن همراه 41 لک لیتر آب را از سرریز تخلیه می کنند. معلق

یک مقام دولتی روز جمعه گفت که یک کارمند دولت چاتیسگر ظاهراً پس از سقوط تلفن همراهش در یک سرریز 41 میلیون لیتر آب در منطقه کانکر این ایالت را تخلیه کرده است. این کارمند به دلیل هدر رفتن عظیم آب در اوج تابستان در مخزن پارالکوت آخر هفته گذشته معلق شد. این مقام گفت این حادثه روز جمعه فاش شد.

راجش ویشواس، بازرس مواد غذایی، که در منطقه پاخانجوره در ولسوالی مستقر شده بود، در 21 مه برای گردش با دوستانش به مخزن رفته بود که در حین گرفتن عکس سلفی، تلفن همراهش به داخل آبریز زباله افتاد، کانالی که آب اضافی را می برد. این مقام گفت.

وی گفت که گفته می شود در روستاییان طناب زده شده و پمپ های دیزلی برای تخلیه آب از سرریز گرفته تا تلفن همراهش در روز پنجشنبه گرفته شود.

پس از فاش شدن این موضوع، پریانکا شوکلا، گردآورنده کانکر، به دنبال گزارشی در این زمینه بود که در پی آن این مقام به حالت تعلیق درآمد.

جمع کننده همچنین به افسر زیربخش (SDO) اداره منابع آب، RC Dhivar، به اتهام اجازه شفاهی تخلیه آب از سرریز، یک اخطار نمایشی صادر کرد.

طبق گزارشی که از دادستانی زیرمجموعه پاخانجوره درخواست شده است، 4104 متر مکعب یا 41 لک لیتر آب بدون مجوز مقامات برای جستجوی تلفن همراه از سازه تخلیه شده است.

ویش از موقعیت خود برای جست و جوی تلفن همراه خود سوء استفاده کرده و بدون کسب اجازه از افسر ذیصلاح در این فصل گرم تابستان به میزان میلیون ها لیتر آب تخلیه کرده است که غیرقابل قبول است. در حکم تعلیق آمده است. در اخطار نمایشی صادر شده به ذیور آمده است که طبق اظهارات ویشواس در رسانه ها، بازرس مواد غذایی برای این منظور از وی اجازه شفاهی خواسته است. در این بیانیه آمده است که دادن اجازه شفاهی برای رهاسازی آب بدون کسب مجوز از مقامات ارشد در رده تخلف قرار می گیرد.

این سازمان افزود: از SDO خواسته شده است که ظرف یک روز پاسخ دهد و در صورت عدم موفقیت، به اقدامات انضباطی هشدار داده شده است.

کلکتور شوکلا گفت که او همچنین به دبیر اداره منابع آب نامه نوشته است و به دنبال اقدام علیه SDO Dhivar است.

Vishwas به PTI گفت که او با دوستانش به سد رفته بود و تلفنش، Samsung Galaxy S23، زمانی که می خواست سلفی بگیرد، به داخل سرریز افتاد.

“مردم محلی حاضر در آنجا گفتند که عمق مخزن فقط 10 فوت است و تلفن قابل بازیابی است. ابتدا سعی کردند آن را بیرون بیاورند اما موفق نشدند. آنها به من گفتند که اگر بتوان آب را 3-4 فوت تخلیه کرد، می توانند آن را بازیابی کنند. تلفن.بنابراین با SDO اداره آبیاری صحبت کردم که گفت چون آب توسط کشاورزان استفاده نمی شود می توانید آن را تخلیه کنید.بنابراین من با هزینه شخصی خود آب را به اندازه 3 فوت با کمک محلی تخلیه کردم. مردم و سپس تلفن در روز پنجشنبه بازیابی شد.”

او مدعی شد که آب غیرقابل استفاده به داخل کانال تخلیه شد تا به حوضچه های مجاور برسد و افزود که آب به هدر نمی رود.

رامان سینگ، رهبر ارشد BJP و وزیر ارشد سابق، کنگره حاکم را به خاطر این موضوع مورد انتقاد قرار داد و گفت که در دولت بوپش باگل، مقامات این ایالت را مانند دارایی اجدادی خود می‌دانستند.

وی گفت: “در زمان دیکتاتوری داو @bhupeshbaghel، مقامات دولت را ملک آبا و اجدادی خود می دانستند. وقتی مردم به تانکرها وابسته هستند و حتی برای آب آشامیدنی در این تابستان سوزان تمهیدی وجود ندارد، مسئولان حدود 21 لک لیتر آب می ریزند. از طریق این حجم آب می شد یک و نیم هزار جریب زمین را آبیاری کرد.