ChatGPT: OpenAI ChatGPT: 5 پلاگینی که ممکن است از آنها استفاده کنید تا پتانسیل کامل آن را به ارمغان بیاورید

ChatGPT OpenAI که به عنوان یک «تغییرگر بازی» شناخته می‌شود، شهرت خود را مدیون الگوریتم مدل زبان بزرگ (LLM) است که تعاملات مکالمه‌ای را امکان‌پذیر می‌کند و تعامل را ساده و در عین حال مؤثر می‌سازد.

اگر این کافی نبود، ChatGPT طرح برتر خود را معرفی کرد – ChatGPT Plus، که اکنون به مجموعه گسترده ای از بیش از 70 افزونه دسترسی دارد که به طور قابل توجهی عملکرد ChatGPT-4 را گسترش می دهد. اگرچه این ویژگی جدید هنوز در مرحله بتا است، اما برخی از افزونه ها در انجام وظایف مورد نظر خود با محدودیت هایی مواجه هستند.

با توجه به تعداد فزاینده پلاگین ها که به طور مداوم هر هفته اضافه می شوند، در اینجا برخی از آنها وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید.

لیست پخش هوش مصنوعی

دوستی را در نظر بگیرید که علاقه‌مند به موسیقی است و همه آهنگ‌ها را می‌داند – از شکست‌های بزرگ و عناوین پردرآمد. این هوش مصنوعی Playlist برای شماست که همان عملکرد را ارائه می کند. این بر اساس برنامه AI Playlist Maker موجود در فروشگاه اپل است.

شکار آپارتمان/خانه

اگر به دنبال یک آپارتمان یا خانه در بازار املاک و مستغلات هستید، ChatGPT انواع پلاگین های املاک و مستغلات را برای اجاره کنندگان احتمالی ارائه می دهد. در حالی که افزونه های موجود تفاوت قابل توجهی ندارند مگر اینکه ترجیح خاصی برای یک شرکت املاک و مستغلات خاص داشته باشید، این به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را مطابق با سفارشی سازی خود داشته باشید. بنابراین، اگر در حال نقل مکان هستید یا فقط در حال کاوش در اطراف هستید، قطعا ارزش امتحان کردن را دارد.

تیک تاک پا

همانطور که عنوان می گوید، این همان بازی X و O است – که در تمام دوران کودکی ما مورد توجه بوده است. انجام بازی با هوش مصنوعی جالب است و زمان بسیار خوبی دارد. در حال حاضر، شبکه هایی برای انتخاب از بین 3×3، 4×4 و 5×5 وجود دارد. حتما پیشنهاد میشه!

من ثروتمندم

آیا تا به حال وارد صفحه آن برنامه بدنام در اپل و فروشگاه پلی استور گوگل شده اید – که مبلغ هنگفتی می خواهد و هیچ عملکردی به جز ایجاد سوراخ بزرگ در کیف پول شما ارائه نمی دهد؟ آره این یه چیزی شبیهه چیزی جز نمایش “iamrich.jpg” انجام نمی دهد، با این حال، به اندازه کافی مهربان و امیدوارکننده است که حتی یک پنی هم نمی گیرد.

خراشنده

آخرین اما نه کم اهمیت ترین! در میان پلاگین ها، Scraper به عنوان مفیدترین افزونه متمایز است. این می تواند اطلاعات را از هر URL وب سایتی که ارائه می کنید، بدون انجام عمل خراش وب استخراج کند. ابزار Scraper می‌تواند مقالات خبری را خلاصه کند، موضوعات پرطرفدار را از Reddit جمع‌آوری کند و به سرعت اطلاعات را از وب‌سایت‌های مختلف ارائه دهد. قابلیت های آن به طور کامل آزمایش نشده است، اما ثابت می کند که ابزار ارزشمندی برای استخراج و خلاصه کردن داده ها است.

سوالات متداول

  1. ChatGPT چه زمانی راه اندازی شد؟
    30 نوامبر 2022
  2. مدیر عامل OpenAI کیست؟
    سام آلتمن

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.