Camp Flog Gnaw: Tyler, the Creator’s Camp Flog Gnaw Carnival 2023: همه آنچه که ممکن است بخواهید بدانید

تایلر، کارناوال Creator’s Camp Flog Gnaw برای سال 2023 اعلام شد. این مسابقات در روزهای 11 و 12 نوامبر در استادیوم داجر لس آنجلس برگزار خواهد شد. این نشان دهنده بازگشت جشنواره پس از آخرین قسمت آن در سال 2019 است. اخبار مربوط به رویداد امسال توسط خود تایلر در حضور کوتاه خود در موزیک ویدیوی کندریک لامار و آهنگ بیبی کیم “The Hillbillies” اشاره شد.

Camp Flog Gnaw در پاییز 2012 ایجاد شد و در ابتدا عناصر یک جشنواره موسیقی و یک کارناوال شامل بازی و سواری را با هم ترکیب کرد. این در ابتدا Odd Future یا OFWGKTA Carnival نامیده می شد، که از نام گروه خلاق مستقر در لس آنجلس که شامل تایلر، خالق، سید، فرانک اوشن، ارل سوئیت شرت و دیگران است، نامگذاری شد.

جشنواره افتتاحیه در سپتامبر 2012 به عنوان یک رویداد یک روزه در باشگاه نوکیا (که اکنون به نام نوو شناخته می شود) با تعداد محدودی اجراهای رپ برگزار شد. از آن زمان، Camp Flog Gnaw به یک فستیوال موسیقی چند روزه تمام عیار با مراحل متعدد و مجموعه متنوعی از هنرمندان تبدیل شده است.

در طول نسخه 2019 Camp Flog Gnaw، هنرمندان برجسته ای مانند Solange، Juice WRLD، Brockhampton و FKA twigs اجرا کردند. انتظار برای یک تیتراژ غافلگیرکننده افزایش یافت و شایعاتی مبنی بر حضور فرانک اوشن روی صحنه وجود داشت. با این حال، هنگامی که دریک به جای آن ظاهر شد، جمعیت ناامیدی خود را با هو کردن او از صحنه و شعار برای Ocean ابراز کردند.

سوالات متداول

Camp Flog Gnaw 2023 چه زمانی است؟
Camp Flog Gnaw 2023 قرار است در 11 و 12 نوامبر برگزار شود.

Camp Flog Gnaw 2023 کجا برگزار می شود؟
Camp Flog Gnaw 2023 در استادیوم Dodger در لس آنجلس برگزار خواهد شد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.