buffett: جیمی بافت در بیمارستان بوستون بستری می شود. ببین چی شد

جیمی بافت که یک سرگرم کننده افسانه ای است، در بیمارستانی در بوستون بستری شده است. او همچنین مجبور شد یک کنسرت را به تعویق بیندازد.

خواننده “مارگاریتاویل” روز پنجشنبه در شبکه های اجتماعی گفت که بستری شدن در بیمارستان درست پس از سفر باهاما انجام شده است.

“من مجبور شدم برای معاینه در بوستون توقف کنم، اما برای رسیدگی به برخی مسائل که نیاز به توجه فوری داشتند، به بیمارستان برگشتم. من به شما قول می دهم که پیر شدن برای خواهرزاده ها نیست. همچنین به شما قول می دهم که وقتی خوب شدم. به اندازه کافی برای اجرا، این همان کاری است که من در سرزمین سوپ خرچنگ انجام خواهم داد.” خواننده و ترانه سرای آمریکایی گفت.

بافت گفت که کنسرت گروه کورال ریفر در چارلستون، کارولینای جنوبی، که برای شنبه برنامه ریزی شده بود، نیز تغییر خواهد کرد. The Coral Reefer Band گروه تور و ضبط بافت است.

جیمی بافت در توییتر ضمن اعلام این خبر در مورد تعویق، گفت: “کنسرت جیمی بافت و گروه کورال ریفر در استادیوم Credit One در چارلستون که برای شنبه 20 مه برنامه ریزی شده بود، دوباره برنامه ریزی شده است. تمامی بلیت های خریداری شده قبلی پس از اعلام تاریخ جدید، مورد احترام قرار خواهند گرفت. اطلاعات بیشتر مستقیماً برای خریداران بلیت ایمیل خواهد شد.»

جزئیات دیگری در مورد وضعیت او به اشتراک گذاشته نشده است. در پایان سال 2022، این پیرمرد 76 ساله، پس از یک « بستری کوتاه در بیمارستان » به دلیل مشکلات سلامتی، تاریخ های تور را به تعویق انداخت. ” او گفت.

“دعای من برای بهبودی سریع و سلامتی است، نه برای اینکه بتوانید به Lowcountry بازگردید، بلکه برای کیفیت زندگی شما است. ما طرفداران بزرگتر درک می کنیم. ما شکننده تر از قبل هستیم. ما عادت داشتیم خاک را روی آن بمالیم و از آن عبور کنیم. یکی از طرفداران در شبکه های اجتماعی گفت: در سن ما اینطور کار نمی کند.

کاربر دیگری گفت: «اشتباه نمی‌کنید – من فکر می‌کردم مشکل بزرگ‌تر شدن این است که پدر و مادر شما پیر هستند – حالا که من پیر شدم، درست می‌گویید این برای افراد ضعیف نیست.

“سلامت شما مهمترین چیز است، JB. مراقب خودت باش؛ ما هیچ جا نمی رویم یکی دیگر از کاربران اینترنت می‌گوید اگر تصمیم بگیرید که دوباره به جاده برگردید، عالی است، اما به شرطی که به نفع شما باشد.

سوالات متداول

جیمی بافت کیست؟
بافت یک سرگرم کننده افسانه ای است.

جیمی بافت کجا بستری است؟
جیمی بافت در بیمارستانی در بوستون بستری شده است.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.