btr: BTR Boys برگشتند! ارزش خالص اعضا را بررسی کنید

گروه بسیار محبوب Big Time Rush با صدای بلند بازگشته است! این گروه پس از ده سال با آلبومی در ژوئن 2023 به سناریوی موسیقی جهان رسید. گروه متشکل از نمادهایی مانند کندال اشمیت، جیمز مازلو، لوگان هندرسون و کارلوس پناوگا بر دنیای موسیقی حکومت کردند و اوج آن را در سال 2009 لمس کردند.

آنها با موسیقی جذاب و نمایش نیکلودئون بر جهان حکومت کردند. پس از چهار فصل موفق و سه آلبوم استودیویی، Big Time Rush دچار شکست شد و در سال 2014 منحل شد.

اما تقریباً در سال 2020 دوباره متحد شد و با جلدهای «Worldwide» و «Beautiful Christmas» منتشر شد. گروه رسما اعلام کرد که دوباره متحد شده و در سال 2021 تور برگزار می کند.

گروه در حال آماده شدن برای تور تابستانی است. اما بسیاری از طرفداران آن تعجب می کنند که این چهار خواننده چقدر ثروت جمع کرده اند.

سلبریتی نت ورث در گزارشی فاش کرد که لوگان هندرسون با دارایی خالص 10 میلیون دلار ثروتمندترین عضو گروه است.

پس از انحلال گروه، او با آلبوم انفرادی «پژواک خروج و خیابان بی پایان رویاها – Pt. 1» در می 2018 منتشر شد. دارایی خالص کندال اشمیت به 8 میلیون دلار می رسد. او بیشتر ثروت خود را با Big Time Rush به دست آورد. پس از انحلال گروه، او با گیتاریست داستین بلت در سال 2013 جفت شد اما در سال 2019 راه خود را از هم جدا کرد. دارایی خالص کارلوس پناوگا 8 میلیون دلار است. او حرفه انفرادی خود را در طول وقفه BTR دنبال کرد و اولین تک آهنگ خود را با نام Electro به زبان اسپانیایی در سال 2014 منتشر کرد.

او شانس خود را در بازیگری نیز امتحان کرد و در فیلم Grease: Live, Life Sentence بازی کرد. او همچنین در فصل 21 Dancing With The Star در کنار شریک خود ویتنی کارسون شرکت کرد تا چهارم شود.

به گفته Celebrity Net Worth دارایی خالص جیمز مازلو 6 میلیون دلار است.

او نیز حرفه انفرادی خود را دنبال کرد و اولین آلبوم خود را با نام “چقدر دوست دارم” در مارس 2017 منتشر کرد. او همچنین در برخی از نمایش های واقعیت از جمله فصل 18 رقص با ستاره ها و فصل افتتاحیه برادر بزرگ مشهور شرکت کرد.

او همچنین بازیگری را امتحان کرد و در چند فیلم از جمله عشق انحصاری، شیرهای لیسانسه، اتاقی برای قتل، طوفان جهنمی، ما باید صحبت کنیم، ران اشتباه کرده بازی کرد.

سوالات متداول

  1. چه زمانی BTR منحل شد؟
    Big Time Rush دچار شکست شد و در سال 2014 منحل شد.
  2. وقتی گروه دوباره متحد شد و آلبومی منتشر کرد؟
    BTR در سال 2020 دوباره متحد شد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظراتی که در اینجا بیان می شود، نظرات نویسندگان/ نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از صحت، به روز رسانی و تأیید هر گونه اطلاعات و محتوای ارائه شده انجام دهید. بدینوسیله ET از هرگونه ضمانت نامه صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می کند.