bsp: با اتخاذ موضع مستقل، نمایندگان BSP از اتحاد مخالفان صحبت می کنند

در حالی که مایواتی، رئیس حزب باوجان سماج اعلام کرده است که حزب او به تنهایی در انتخابات مجلس هشت ایالت که برای امسال و همچنین انتخابات عمومی سال 2024 برنامه ریزی شده است، شرکت خواهد کرد، رهبران حزب او، به ویژه نمایندگان مجلس، می خواهند BSP بخشی از جبهه باشد. همه احزاب اصلی مخالف که توسط نیتیش کومار، رئیس جمهور بیهار و دیگران، به دلیل نیاز آنها به حفاظت از چشم انداز خود در نظرسنجی های سال 2024، تحت فشار قرار گرفتند.

کونور دانمش علی، نماینده BSP از امروها روز سه شنبه، تصویری از مراسم سوگند ادای JDS-کنگره در سال 2018 را که رهبران کنگره سونیا گاندی و راهول گاندی، ماماتا بانرجی، رئیس جمهور بنگال غربی، ماماتا بانرجی، رئیس جمهور بنگال غربی، CM سابق آندرا پرادش N چاندرابابو نایدو حضور داشتند، منتشر کرد. ، سابق کارناتاکا CM HD Kumaraswamy و خود علی در قاب.

“لحظه ای به یاد ماندنی برای من بود که در چنین روزی در سال 2018 به مناسبت مراسم سوگند دولت JDS-کنگره در کارناتاکا میزبان نیروهای سرسخت احزاب اپوزیسیون در ویدانا سودا بنگالورو بودم. نیاز به اتحاد مخالفان امروز بیشتر از بیایید همه متحد شویم.”

در حالی که علی نظر خود را در مورد این موضوع به طور علنی اعلام کرد، یکی دیگر از نمایندگان BSP ET در شرایطی که نامش فاش نشود با وی صحبت کرد، در حالی که اذعان داشت که عملکرد حزب در مجمع و رای گیری های محلی شهری “افتضاح” بوده است، همچنین گفت که بدون 13٪ BSP. سهم رای در UP، اتحاد مخالفان معنی ندارد.

او گفت: «BSP محور وحدت است. این نماینده مجلس گفت که در حالی که رهبران حزب و نمایندگان مجلس به مایاواتی گفته اند، اما در حال حاضر یک بن بست مجازی با اعلامیه رهبر BSP مبنی بر عدم تمایل به متحد شدن و همچنین عدم تلاش رهبران اپوزیسیون برای تلاش برای جلب او وجود دارد. هیئت مدیره نیز