BJP به هیچ وجه جرات نمی کند اسم من را ببرد: برادرزاده ماماتا ، ابیشک بانرجی

دهلی نو: در بحبوحه سفرهای مکرر رهبران حزب بهاراتیا جاناتا (BJP) به بنگال غربی ، رهبر کنگره ترینامول (TMC) Abhishek Banerjee ، که خواهرزاده ماماتا بانرجی وزیر ارشد است ، جرأت کرده است که رهبران BJP “نام او را بگذارند در تجمع هایشان به جای اینکه فقط از او به عنوان بهائی پو (برادرزاده) یاد کنند و اگر مدرکی علیه او دارند او را به دادگاه ببرند.

“دادگاه به موكول روي كه ادعاهايي عليه من كرده پاسخ داده است. من یک پسر شجاع از خاک هستم … اگر آنها روده دارند ، بگذارید علیه من حرکت کنند. ” بانرجی با ادامه حمله خود به BJP گفت: “TMC را دست کم نگیرید. اگر بخواهید با خورشید بجنگید ، دستان شما می سوزد. ”

بانرجی در سخنرانی در یک راهپیمایی عمومی در South 24 Parganas ، منطقه ای که حوزه انتخابیه پارلمان وی را نیز در اختیار دارد ، در ناراضی ترینینامول MLA Suvendu Adhikari شرکت کرد و گفت که TMC یک حزب مردمی است و هیچ کس نتوانسته است روی آن چتربازی کند یا از آسانسور استفاده کند. در آن قیام کند.

آدیکاری ، که روز جمعه به عنوان وزیر در کابینه ماماتا بانرجی استعفا داد ، پیش از این گفته بود که او در صفوف حزب بالا رفته است و با استفاده از چتر نجات از بالاترین سطح فرود نیامده است و یا برای بالا رفتن از بالابر استفاده نکرده است. اظهارات بانرجی در حالی است که گمانه زنی ها در مورد اقدام بعدی آدیکاری که روز جمعه از کابینه ماماتا بانرجی کناره گیری کرد ، وجود دارد اما حزب را ترک نکرده و به عنوان MLA استعفا نداده است.