bjp: بانک‌های BJP از درخواست شخصی نخست‌وزیر مودی برای تقویت چشم‌اندازها و مبارزه با «ضد قدرت» استفاده می‌کنند.

BJP آماده نبرد با ماشین انتخاباتی خود که به خوبی روغن کاری شده است، مبارزات انتخاباتی خود را با حمله رعدآسا توسط نخست وزیر نارندرا مودی برای انتخابات مجمع در کارناتاکا که روز چهارشنبه رای می دهد، اجرا کرد. واضح بود که «سرکار دو موتوره» به شدت به دنبال جلب توجه مودی برای تقویت کمپین خود، تقویت چشم اندازهای خود و مبارزه با «ضد قدرت» بود.

حفظ قدرت در کارناتاکا – تنها ایالت تحت حاکمیت حزب در جنوب هند – کلیدی برای BJP خواهد بود تا روند پیروزی خود را حفظ کند و در اواخر امسال در مرکز هندی مادیا پرادش، چاتیسگار و راجستان شروع به رای گیری کند. سال

ماه ها قبل از انتخابات، یک کنگره مبارز تلاش کرده بود تا فساد را به موضوع اصلی روایت سیاسی تبدیل کند.

BJP به عنوان بزرگترین حزب در سال 2018 ظاهر شد، اما اکثریت کم بود، پس از آن جاناتا دال (سکولار) و کنگره دست به دست هم دادند تا دولت را تشکیل دهند و رهبر JD (S) HD Kumaraswamy به عنوان وزیر ارشد انتخاب شود.

اما در ژوئیه 2019 با کمک 17 نماینده کنگره و JD(S) MLA که استعفا دادند و به نیروهای BJP پیوستند، دولت را تشکیل داد.

به گفته BJP، نخست وزیر در 19 نشست عمومی و شش نمایش جاده ای سخنرانی کرد که آخرین مورد در ششم ماه مه بود.

BJP تمام اسلحه های برتر خود را از مرکز – آمیت شاه، جی پی نادا، راجنات و نیرمالا سیتارامان، در میان دیگران، و وزرای ارشد چندین ایالت تحت حاکمیت BJP، از جمله یوگی آدیتیانات (اوتار پرادش) برای مبارزات انتخاباتی آورد. این حزب 75 نامزد جدید معرفی کرد و در بیانیه انتخاباتی خود وعده اجرای قانون مدنی یکسان و ثبت ملی اتباع را داد و در تلاش بود تا مزایای «دولت دو موتوره» را در طول مبارزات انتخاباتی برجسته کند.

BJP پس از اینکه کنگره وعده داد در صورت به قدرت رسیدن باجرنگ دال را ممنوع می کند، «هانومان» را به موضوع مبارزات انتخاباتی تبدیل کرد.

مودی ممنوعیت پیشنهادی را با قفل کردن خود هانومان تشبیه کرد.

او همچنین به این نکته اشاره کرد که پس از انتشار بیانیه کنگره، در تمام سخنرانی های خود شعار “جای باجرنگ بالی” را سر داد.