BJP انتخابات شهرداری اوتار پرادش را فرا گرفت و تمام 17 کرسی شهرداری را به دست آورد.

در یک گلوله بزرگ برای دولت یوگی آدیتیانات، وزیر ارشد، حزب بهاراتیا جاناتا در نظرسنجی‌های بدنه شهری اوتار پرادش به پیروزی رسید و کرسی‌های شهرداری همه 17 شرکت شهرداری را به همراه 90 پست ریاست شهرداری و بیش از 600 بخش به دست آورد.

یوگی گفت: “در سال 2017، BJP 60 کرسی به دست آورد، اما امسال ما بیش از دو برابر کرسی ها را در نظرسنجی های بدن محلی شهری به دست آورده ایم.”

“همپیمان ما آپنا دال (سونلال) هم در انتخابات میانی سوار و هم چنبه پیروز شد و حزب سمجوادی را شکست داد. من از رای دهندگان تشکر می کنم که این فرصت را به ما در انتخابات و انتخابات داخلی شهری دادند. من می خواهم به مردم اطمینان دهم که دولت UP به کار برای توسعه و امنیت آنها ادامه خواهد داد.”

نامزدهای BJP همچنین از Meerut و Aligarh که حزب در آخرین انتخابات نهادهای مدنی شکست خورده بود، پیروز شدند.

علاوه بر این، آرچانا ورما از BJP به عنوان اولین شهردار شجهانپور انتخاب شد که پس از تبدیل شدن به یک شرکت شهرداری، امسال برای اولین بار به پای صندوق های رای رفت.

شایان ذکر است که وزیر ارشد یوگی در طول مبارزات انتخاباتی ماراتن خود به شدت از مردم درخواست کرده بود که به نامزدهای BJP رای دهند تا موتور سوم را به دولت دو موتوره در ایالت اضافه کنند.

از 17 نامزد شهرداری که توسط BJP معرفی شده بودند، 14 نفر جدید بودند در حالی که حزب روی شهرداران خروجی در کانپور، بریلی و مرادآباد شرط بندی کرده بود. حزب تمام 17 کرسی را به دست آورد زیرا مردم به کارهای توسعه ای که توسط یوگی انجام می شد رای دادند. دولت.

چهار نامزد BJP برای دومین بار به شهردار شدن دست یافتند.

در حالی که پرامیلا پاندی از کانپور، وینود آگاروال از مرادآباد و اومش گوتام انوارات از باریلی برای دومین بار متوالی شهردار شدند، هاریکانت آهلووالیا پیش از این نیز شهردار میروت بوده است.

بیهاری لال از BJP اولین کسی بود که در جانسی پیروز شد. او در مجموع 123503 رای به دست آورد. سایر نامزدهایی که در انتخابات شرکت کردند، حتی سپرده های خود را از دست دادند.

CM Yogi Adityanath 50 گردهمایی برای تبلیغات نامزدهای BJP در انتخابات شهرداری برگزار کرد.

وزیر ارشد جلسات عمومی را در 10 منطقه شرکت شهرداری که تحت 9 بخش قرار دارند برگزار کرد.

یوگی آدیتیانات در مجموع 28 رالی در مرحله اول برگزار کرد که شامل شرکت در یک کنفرانس رالی در چهار مکان در گوراخپور، سه در لاکنو و دو در بنارس بود.

در 11 مه برای هفت شرکت شهرداری از 9 بخش برگزار شد.

سی ام یوگی ۲۲ رالی و جلسات عمومی دو بار در آیودیا برگزار کرد.