barry: ‘Barry’ Finale توضیح داد: آیا او زنده می ماند؟ در اینجا خلاصه ای از آنچه اتفاق افتاده است

عنوان پایانی سریال بری به درستی “وای” است. این پالیندروم ساده و کوچک، شگفتی و هیبت ما را در لحظات پایانی نمایش کاملاً به تصویر می‌کشد، زیرا بری (بیل هدر) و زندگی‌هایی که او به هم ریخته است با سرنوشت شوم خود روبرو می‌شوند. همچنین به عنوان یک نقل قول دلخراش از خود قسمت عمل می کند.

نکته جالب در مورد این فینال این است که چگونه روایت بری معکوس شده است، بسیار شبیه به یک پالیندروم. در طول سریال، بری قاتل بوده و در این داستان کمدی تاریک درباره مردی که تلاش می کند زندگی خود را از طریق اشتیاق تازه به بازیگری تغییر دهد، مرتکب قتل شده است. در آخرین فصل، بری ناامیدانه در تلاش برای فرار از گذشته خشونت آمیز خود، به دنبال پناه بردن به خانه ای بیابانی منزوی و حتی روی آوردن به دین بوده است. اما در قسمت پایانی دیگر نیازی به دویدن ندارد. لحظه “وای” وارونه می شود، زیرا شخصیت دیگری برای جنایات قاب می شود.

جین کوزینو (هنری وینکلر)، معلم بازیگری سابق بری، اکنون متهم به قتل جنیس ماس (پائولا نیوسوم) و رایان مدیسون (تایلر جاکوب مور)، بازیگر گذشته بری است. شواهد جدید حاکی از نوعی تبانی بین بری و کوزینو است (اگرچه هیچ مدرکی وجود ندارد و پول ربطی به قتل نداشت)، مقامات را به این باور رساند که کوزینو از شاگردش برای انجام قتل‌ها به عنوان بخشی از یک طرح باج‌خواهی استفاده کرده است. کوزینو اکنون در حال فرار است، در حالی که بری تبرئه شده است.

هنک که سال ها تمایل عمیقی برای کشتن بری در دل خود داشت، با افشاگری درباره آسیب پذیری خود مواجه می شود. با وجود شخصیت سرسخت او که در طول سریال نمایش داده می شود، اقدامات او در این لحظات پایانی جنبه متفاوتی را نشان می دهد. هنک به جای اینکه پسر جوان بری، جان، را به طبقه قتل بیاورد، او را در یک کمد محبوس نگه می دارد. فقط سالی بیرون آورده می شود که زیر اسلحه نگه داشته می شود. فوچس اصرار دارد جان را ببیند و در حالی که هنک از ترس آسیب رساندن به کودک می لرزد، فوچس پیشنهاد جدیدی ارائه می دهد.

در مجموعه‌ای از عکس‌های نزدیک شدید که چهره اشک‌آلود هنک و رفتار رواقی فوچس را به تصویر می‌کشد، فوچس لایه‌های دفاعی باقی‌مانده هنک را جدا می‌کند. او یک معامله جدید ارائه می دهد: اگر هنک به کشتن کریستوبال اعتراف کند، اشتباهات خود را بپذیرد، ترس، نفرت از خود و روزهایی را که معتقد است لیاقت زندگی را ندارد، تصدیق کند، و این ایده را بپذیرد که تنها راه فرار است. فوچس با فرض هویتی متفاوت، برای همیشه از زندگی خود دور می شود و ناپدید می شود. این صحنه در پس زمینه مجسمه طلایی کریستوبال رخ می دهد و بر تنش می افزاید.

سوالات متداول

س: چه کسی متهم به قتل در فینال است؟
ج: جین کوزینو متهم به قتل جنیس ماس و رایان مدیسون است.

س: بری در فینال چه اتفاقی می افتد؟
ج: بری از اتهامات خلاص می شود اما از اخبار بی خبر می ماند.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.