Avatar: The Way Of Water Disney+: Avatar 2 OTT تاریخ انتشار: «Avatar: The Way of Water» جیمز کامرون در دیزنی+، مکس منتشر می شود. تاریخ را بررسی کنید

«آواتار: راه آب» یا آواتار ۲ به کارگردانی جیمز کامرون قرار است در OTT یا پلتفرم استریم اکران شود. این حماسه علمی تخیلی در مکس (HBO مکس سابق) و دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

“آواتار: راه آب” یا آواتار 2 در روز 7 ژوئن در دیزنی پلاس و مکس برای بینندگان در ایالات متحده اکران می شود. “آواتار: راه آب” یا آواتار 2 دنباله ای بر فیلم پرفروش “آواتار” کامرون در سال 2009 است. «آواتار» پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای جهان است.

«آواتار: راه آب» با کسب و کار 2.32 میلیارد دلاری در رتبه سوم برترین فیلم‌های پرفروش در سراسر جهان قرار دارد. طبق گزارش BoxOfficeMojo، تنها «آواتار» و «انتقام‌جویان: پایان بازی» بالاتر از آواتار 2 در فهرست قرار دارند.

طبق گزارش BoxOfficeMojo، در فهرست باکس آفیس داخلی، «آواتار: راه آب» در جایگاه هفتم و «آواتار» در رتبه چهارم قرار دارند.

برای بینندگان در هند، “Avatar: The Way of Water” از 7 ژوئن برای پخش در دیزنی+ هاتستار در دسترس خواهد بود. به زبان‌های انگلیسی، هندی، تامیل، تلوگو، مالایالام و کانادا در دسترس خواهد بود.

«آواتار: راه آب» که در دسامبر 2022 اکران شد، گروهی از بازیگران سم ورثینگتون، زوئی سالدانا، سیگورنی ویور، استفان لانگ، کلیف کورتیس و کیت وینسلت را در آن حضور داشتند.

بیش از یک دهه پس از وقایع فیلم اول، “آواتار: راه آب” داستان خانواده سالی – جیک (ورثینگتون)، نیتیری (سالدانا) و بچه‌هایشان را دنبال می‌کند – مشکلی که آنها را به دنبال دارد. ، تلاش هایی که برای حفظ امنیت یکدیگر انجام می دهند، نبردهایی که برای زنده ماندن می جنگند و مصیبت هایی که متحمل می شوند.

سوالات متداول

Q1. کجا آواتار 2 را در OTT تماشا کنیم؟
A1. می‌توان آواتار 2 را در دیزنی+، مکس، دیزنی+ هاتستار تماشا کرد.

Q2. آواتار 2 چه زمانی در OTT منتشر می شود؟
A2. آواتار 2 در تاریخ 7 ژوئن در OTT منتشر می شود.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.