ATK Mohun Bagan: اولین دربی به Bagan می رسد

روی کریشنا ، مهاجم فیجیایی همچنان به گلزنی خود ادامه داد زیرا روز جمعه جمعه در اولین دربی لیگ برتر سوپرلیگ هند (ISL) توانست ATK Mohun Bagan را با نتیجه 2-0 از SC شرق بنگال پیروز کند.

کریشنا ، که در آغاز کار خود تک گل ATKMB را مقابل کرالا بلاستر به ثمر رسانده بود ، در دقیقه 49 قبل از اینکه مانویر سینگ با یک تلاش انفرادی مسابقه را بکشد ، در دقیقه 49 این ضربه را زد.

ATK Mohun Bagan با دو پیروزی در جدول ، با شش امتیاز در رده اول جدول قرار دارد و پس از آن Northeast United FC قرار دارد.

این یک سبک معمولی از بازی Antonio Lopez Habas بود که به بیرون میرفت و ATKMB قبل از اینکه بازی را کنترل کند کند می توانست از بلوک خارج شود.

دفاع آنها که توسط تیری هدایت می شود ، یک نمایش منظم را ارائه داد تا با یک نتیجه پاک برای دومین مسابقه پیاپی خود برگردد.

برای رابی فاولر ، اسطوره لیورپول ، که در کمتر از یک ماه SC SC بنگال شرقی را ساخت ، شروع ناامیدکننده ای برای مربیگری او در هند بود زیرا توسط مهاجم خود بدجوری از زمین خارج شد.

بالوانت سینگ به عنوان تنها مهاجم از جلو جلوتر بود و در ساعت مشخص وقت نشستن از بالای میله مقابل دروازه را از دست داد.

آنها مالکیت توپ بهتری داشتند اما از جلو نازک به نظر می رسیدند و کارهای زیادی برای معاون کاپیتان و وینگر سابق نورویچ سیتی آنتونی پیلکینگتون باقی مانده بود.

تیپ قرمز و طلایی به یاد اسطوره آرژانتینی دیگو مارادونا که روز چهارشنبه بر اثر حمله قلبی درگذشت بازوبندهای مشکی به تن داشت.

قبل از شروع مسابقه ، هر دو تیم به احترام خلبان فوتبال هند PK Banerjee و Chuni Goswami که امسال درگذشتند ، یک دقیقه سکوت کردند.