assam: حاکمیت BJP در Assam تماماً برای برنده شدن در شورای برنامه ششم ، شورای ارضی Bodoland تمام می شود

گواهتی: حاکمیت BJP در آسام برای پیروزی در شورای برنامه ششم ، شورای سرزمینی بودولند (BTC) که برای نظرسنجی های دو مرحله ای در 7 و 10 دسامبر برگزار می شود ، تمام می شود.

این منطقه اکنون به منطقه سرزمینی بودولند (BTR) معروف است. BJP و متحد آن در ائتلاف حاکم جبهه مردمان بودولند (BPF) به طور جداگانه با نظر سنجی ها مبارزه می کنند. BPF که از سال 2005 بر BTC حاکم است در حال مبارزه با ضد قدرت است.

وزیر دارایی آسام ، هیمانتا بیسوا سارما در چندین گردهمایی و برگزاری نمایش های جاده ای سخنرانی کرد. وزیر ارشد سارباناندا سونووال در جلسه انتخاباتی كه در نیموا در باكسا برگزار شد شركت كرد و از مردم خواست در انتخابات BTC به نامزدهای BJP رأی دهند تا توسعه همه جانبه را در منطقه انجام دهند.

سونووال با بیان اینکه ساکنان BTR از نظر سیاسی آگاه و آگاه هستند ، زیرا آنها می توانند بین خوب و بد تفاوت قائل شوند ، گفت که BJP نامزد هایی را برای اولین بار در انتخابات BTC معرفی کرده است تا تغییرات انقلابی در چهار منطقه BTR ایجاد کند و وی از مردم خواست رأی دهند برای BJP به توسعه واقعی است.

وی گفت: “فقط BJP می تواند سالها بی نظمی در منطقه را پایان دهد زیرا فقط دولت BJP در اینجا می تواند 100 درصد استفاده از بودجه دولت مرکزی و ایالتی را تضمین كند.” سونووال همچنین اظهار داشت كه با تشكیل دولت BJP در اینجا سلطه ترس در مناطق BTR به پایان خواهد رسید و مردم را به رای دادن به تغییر فراخواند.

وی همچنین گفت که در 15 سال گذشته حاکمیت BPF در مناطق BTR ، ادعاهایی مبنی بر اختلاس پول عمومی ظاهر شده است زیرا او ابراز تاسف کرد که با استفاده صحیح از صندوق نمی توان توسعه بیشتری را به دست آورد. وی اظهار داشت که در صورت روی کار آمدن BJP چهار منطقه BTR به بهترین ولسوالی های کشور تبدیل می شوند و در عین حصول اطمینان از صلح طولانی مدت و امنیت زندگی و دارایی ساکنان BTR گام های مشخصی برای توسعه همه جانبه در منطقه برداشته خواهد شد. وی افزود ، در صورت انتخاب ، BJP با همان شور و شوق برای از بین بردن فساد در BTR کار خواهد کرد ، همان کاری که در بقیه ایالت در چهار سال گذشته انجام شده است.

BTC 40 صندلی دارد. Hagrama Mohilary ، رئیس BPF ادعا کرد که BJP حساب خود را در نظرسنجی های BTC باز نمی کند. “از آنجایی که BJP سعی در دو قطبی شدن آرا between بین Bodos و غیر Bodos داشت ، هیچ یک از نامزدهای آنها برنده نخواهند شد ، شانس کسب دو یا سه کرسی وجود داشت.”

کنگره ، جبهه دموکراتیک متحد کل هند (AIUDF) و حزب لیبرال حزب متحد خلق (UPPL) در انتخابات شرکت می کنند.

هماهنگی گسترده امنیتی برای اطمینان از نظرسنجی های بدون خشونت انجام شده است. پلیس از احزاب سیاسی خواسته است که دستورالعمل های کمیسیون انتخابات ایالتی را رعایت کنند.

دوره برنامه ششم BTC در تاریخ 27 آوریل گذشته به پایان رسید. انتخابات شورایی که آخرین بار در تاریخ 4 آوریل برگزار شد ، به دنبال همه گیری COVID-19 به تعویق افتاد. جگدیش موخی ، فرماندار ، اداره ششمین شورای برنامه را به عهده گرفت.