Armaan malik Baby: آرمان مالک و پایال مالک یوتیوب به دوقلوها خوش آمد گفتند، نگاهی اجمالی به اشتراک بگذارید

یوتیوبر محبوب آرمان مالیک و همسر اولش، پیال مالیک، در 26 آوریل صاحب دوقلو شدند. اینفلوئنسر این خبر خوشحال کننده را به دنبال کنندگان خود اعلام کرد، و بسیاری اکنون با هیجان منتظر یک نگاه اجمالی به نوزادان هستند. این زوج در سال 2011 ازدواج کردند و یک پسر چیرایو مالیک دارند.

آرمان مالک اخیرا در اینستاگرام از تولد فرزندانش با پایال خبر داده است. او عکسی از بیمارستان به اشتراک گذاشت که پایال روی تخت دراز کشیده و همسر دوم آرمان، کریتیکا، در کنار او نشسته است. آرمان و پسرش چیرایو کنار تخت ایستاده اند. آرمان جنسیت دوقلوها را فاش نکرد و از پیروانش خواست حدس بزنند.

در ابتدا قرار بود Payal در 20 آوریل تحویل شود. با این حال، این زوج تحویل را لغو کردند. کریتیکا به اشتراک گذاشت که پایال به دلیل فستیوال‌های فرخنده‌ای که در آن روز برگزار می‌شد، در حال بررسی سزارین در 22 آوریل بود.

بر اساس گزارش‌ها، متأسفانه پیال در دوران بارداری خود عوارضی را تجربه کرد و سلامت او بدتر شد زیرا وزن شکمش غیرقابل تحمل شد. آرمان در یکی از وبلاگ‌های خود به اشتراک گذاشت که یک دکتر به پیال توصیه کرد از نبولایزر استفاده کند و زایمان او پس از اتمام ماه هشتم خود به طور ایده‌آل برنامه‌ریزی می‌شود.

علاوه بر این، همسر دوم او کریتیکا مالک اوایل این ماه در 6 آوریل پسری زید به دنیا آورد.

سوالات متداول

س1: آرمان مالک و دو همسرش چند فرزند دارند؟
4، از جمله زید و دوقلوهای تازه متولد شده.

س2: آرمان مالک چند مشترک در کانال یوتیوب دارد؟
2.95 میلیون مشترک، در زمان نوشتن.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.