Android Phone: Android Phone to TV: در اینجا نحوه اتصال و ارسال صفحه نمایش به روش های ساده آورده شده است

از زمانی که تلویزیون‌های هوشمند در بازارها عرضه شدند، اکثر برنامه‌های پخش جریانی مانند Netflix، Hulu، YouTube، Disney+ و موارد دیگر به راحتی در دستگاه‌هایی مانند FireTV، Android TV، Tizen و همچنین Apple TV در دسترس هستند. اکنون، اگر صاحب آیفون هستید یا از آن استفاده کرده‌اید، ممکن است بدانید که فرستادن آیفون روی تلویزیون یک فرآیند دو مرحله‌ای است، فقط کافی است انگشت خود را به سمت بالا یا پایین بکشید، بسته به نسخه iOS که استفاده می‌کنید و تمام مواردی که روی صفحه آیفون شما وجود دارد. اکنون در تلویزیون است

در اینجا این سؤال مطرح می شود که چگونه می توان یک تلفن Android را روی تلویزیون پخش کرد – سریع ترین و ساده ترین راه. اکنون راه های مختلفی برای پخش گوشی اندرویدی خود در تلویزیون وجود دارد.

Chromecast

خود گوگل و یکی از بهترین دانگل های موجود در بازار به شما امکان می دهد صفحه نمایش اندروید را روی تلویزیون پخش کنید. اگرچه اکثر تلویزیون ها دارای Chromecast داخلی هستند، اما اگر یکی را خریداری کرده اید و لیست مشخصات را از دست داده اید. این یک ناجی است، هر روز! توجه: از Apple TV پشتیبانی نمی کند.

انعکاس صفحه اندروید

همانطور که قبلاً گفتیم، انعکاس صفحه نمایش گاهی اوقات نیاز روز است که شما فقط می خواهید صفحه نمایش تلفن خود را در یک صفحه نمایش بزرگتر ببینید. اینجاست که Android Screen Mirroring می آید. لازم به ذکر است که این ویژگی به Google Chromecast نیاز دارد. برای استفاده از آن، کافی است دستگاه خود را به برنامه Google Home متصل کنید. اکنون برنامه را اجرا کرده و دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید.

تقریباً وجود دارد! اکنون، روی “Cast my screen” ضربه بزنید – صفحه نمایش تلفن شما از تلویزیون پخش می شود. پس از انجام، به سادگی روی “Stop Mirroring” ضربه بزنید.

از آداپتور، کابل استفاده کنید

اگر نمی‌خواهید روی دستگاه Chromecast خرج کنید، یا تلویزیونی دارید که از Chromecast پشتیبانی می‌کند، هنوز راهی برای ارسال یک تلفن Android به تلویزیون وجود دارد. اما با معایب خود همراه است: بی سیم نیست. به طور کلی، اکثر تلفن های اندرویدی از کابل USB-C استفاده می کنند و ممکن است به دنبال آداپتور USB-C به HDMI باشید. اگر دستگاه شما هنوز با USB-C دست نمی دهد، به جای آن به دنبال کابل Micro USB به HDMI باشید.

سوالات متداول

  1. آخرین نسخه اندروید چیست؟
    اندروید 13
  2. اندروید اولین بار کی منتشر شد؟
    23 سپتامبر 2008

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.