Amarjeet Jaikar: نسخه Pasoori Bhojpuri توسط Amarjeet Jaikar طوفان اینترنت را به خود اختصاص داده است، کاربران اینترنت آن را “ممتاز” می نامند. تماشا کردن

Amarjeet Jaikar خواننده که زمانی که بازیگر سونو سود از استعداد او حمایت کرد در فضای مجازی منتشر شد، در اینترنت به یک هیجان انگیز تبدیل شده است. پسر اهل بیهار اغلب نسخه خود از آهنگ ها، تصاویر و ویدیوهای زندگی خود را در روستایی بیهار منتشر می کند.

آمارجیت اکنون ویدیوی آهنگ جدیدی را در توییتر به اشتراک گذاشته است که دوباره اینترنت را تحت تاثیر قرار داده است. نه تنها به خاطر استعدادش، بلکه به این دلیل که نسخه بوجپوری آهنگ محبوب پاکستانی است.

آمارجیت نسخه بوجپوری آهنگ شکسته پاکستانی پاسوری را با صدای خودش ارائه کرده است. نسخه اصلی توسط علی ستی و شی گیل میلیون ها بازدید در کانال یوتیوب استودیو کوک پاکستان و رسانه های اجتماعی دارد. نسخه پاسوری Amarjeet Jaikar یک نسخه خنده دار است که بیشتر یک تقلید است و مطابق با سلیقه بخشی از طرفداران Bhojpuri است. بنابراین، آن را با مسئولیت خود تماشا کنید!
این خواننده این آهنگ را در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کرده است: «نسخه پاسوری بهجپوری shayad accha lagega kuch alg sa likha hu aur gaaya hu #Amarjeetjaikar #bhojpuri #Bollywood . (sic)” اشعار Bhojpuri نیز توسط Amarjeet سروده شده است.

نسخه Pasoori Bhohpuri توسط Amarjeet Jaikar را اینجا ببینید:

اگرچه نسخه او خیلی واضح شنیدنی نیست یا به خوبی ضبط شده است، اما همچنان توسط افرادی که هیچ ایده ای از پاسوری اصلی ندارند یا می خواهند چیزی سبک دل به زبان خودشان داشته باشند، پخش خواهد شد. چندین کاربر اینترنتی از Jaikar به خاطر نسخه “بزرگ” پاسوری خود استقبال کردند و حتی برخی از آنها گفتند که در حال گوش دادن به نسخه او به صورت حلقه ای هستند. کلیپ اصلی تاکنون 191.2 هزار بازدید با هزاران نظر و بازنشر به دست آورده است.

آمارجیت پس از خواندن آهنگ بالیوود Dil De Diya Hai از فیلم Masti (2003) به زیبایی تبدیل شد. آواز او از Srivalli از فیلم Allu Arjun Pushpa (2021) نیز در اینترنت بسیار محبوب است.

سوالات متداول:

Q1: چه کسی نسخه بوجپوری پاسوری را خوانده است؟
عمارجیت جایکار، خواننده محبوب ویروسی، اشعار نسخه بوجپوری آهنگ پاکستانی پاسوری را خوانده و نوشته است.

Q2: آمارجیت جایکار کیست؟
آمارجیت جایکار خواننده ای از بیهار است که نسخه های جلد آهنگ های بالیوود و بوجپوری را در رسانه های اجتماعی خود منتشر می کند.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.