“Aisa kaun karta hai”: اشنیر گروور در مدیریت BharatPe نقش آفرینی می کند

در آخرین قسمت اشنیر گروور علیه بهارات پی، MD گروور سابق از سیاست رسانه های اجتماعی شرکت فین تک انتقاد کرده است. “BharatPe ویژه است! مدیریت آن تحت راجنیش کومار یک اقدام طبقاتی است (به مطالعه موردی مدیریت تبدیل خواهد شد). هند 106 تک شاخ دارد – BharatPe تنها کسی است که بخش نظرات خود را در سراسر توییتر / لینکدین / اینستاگرام (همه رسانه های اجتماعی) خاموش کرده است. گروور در توییتر خود نوشت 15 ماه است.

گروور، که یکی از بنیانگذاران BharatPe نیز بود، ادعا کرد که با خاموش شدن نظرات، سرمایه گذاران قادر به دریافت بازخورد از مشتریان نیستند.

گروور همچنین گفت که BharatPe تنها “فین‌تک یا استارت‌آپی در جهان است که از زمانی که من آن را ترک کردم (1 مارس 2022) رسانه‌های اجتماعی را خاموش کرده است. خودتان آن را امتحان کنید تا نظر بدهید. Aisa kaun karta hai bhai ? اساسا dhande ki lagi hui hai – اما سرمایه گذاران/جونتا تک کوچک پاهوچ هی نه راهی صدای مشتری و واقعیت روی زمین».

برخی از کاربران اینترنتی از اینکه BharatPe کامنت‌های رسانه‌های اجتماعی را خاموش کرده بود شگفت‌زده شدند. “خاموش کردن نظرات رسانه های اجتماعی برای بیش از یک سال در واقع یک حرکت غیرعادی است، به ویژه برای یک فین تک یا استارتاپ. در حالی که مدیریت BharatPe ممکن است دلایل خود را داشته باشد، اطمینان از شفافیت و رسیدگی به نگرانی های مشتریان مهم است. گفتگوی باز می تواند به بینش های ارزشمند و کمک منجر شود. اعتماد ایجاد کنید. سرمایه گذاران و مشتریان باید بستری برای بیان نظرات و به اشتراک گذاری تجربیات خود داشته باشند. امیدواریم BharatPe تجدید نظر کند و بخش نظرات خود را برای ایجاد یک محیط فراگیرتر و پاسخگوتر باز کند.”

یکی دیگر از کاربران توییتر @amit6060 اظهار داشت که “به نظر می‌رسد BharatPe با خاموش کردن بخش نظرات رسانه‌های اجتماعی خود، عبارت “شنوید هیچ بدی را نبینید” را به دل گرفته است. یا نگرانی!”

اشنیر گروور اخیراً پس از شکایت یونیکورن فین‌تک، پس از شکایت یک شاخدار فین‌تک، اخیراً پس از تشکیل پرونده تخلفات اقتصادی پلیس دهلی، علیه او و برخی از اعضای خانواده به دلیل کلاهبرداری ادعایی ۸۱ کرور، در کانون توجه قرار گرفت. این مطلب توسط Press Trust of India گزارش شده است.