ai: شرکت در زمینه موفقیت در تجارت: آنچه AI و Golf مشترک دارند

توسط Srikanth Doranadula

آیا تعجب می کنید که گلف و هوش مصنوعی (AI) چه چیزهای مشترکی دارند؟ همانطور که آرنولد پالمر افسانه گلف یک بار گفت ، گلف فریبکارانه ساده و بی پایان پیچیده است. من فکر می کنم در صورت عدم رعایت اصول صحیح ، AI نیز چنین است. شاید متوجه آن نشوید ، اما یادگیری تسلط بر هوش مصنوعی دقیقاً مانند یادگیری مهارت در گلف است.

اولین قدم این است که بیرون بروید و یک حرکت را انجام دهید ، دوم این است که یاد بگیرید و از عملکرد بازی قدردانی کنید و سرانجام ، همانطور که هدف آن سوراخ شدن یک سوراخ است ، همه ظرافت ها را اصلاح می کنید. گرچه استعاره از گلف ممکن است به مذاق همه خوش نیاید ، واقعیت این است که هوش مصنوعی است – یا می تواند باشد.

ما از مکالمات اتاق هیئت مدیره و همچنین بحث میز شام می دانیم که افراد به دنبال مزایای AI هستند. تا کنون ، فرآیند فراگیر شدن هوش مصنوعی از طریق برنامه ها و فناوری و سپس استفاده از آن برای بهبود مصرف این فناوری بوده است – در نهایت این توانایی را به مشتری می دهد.

به عنوان مثال ، بگویید شما هر هفته 1000 روپیه برای بنزین هزینه می کنید. شاید بعد از چند هفته متوجه شوید که یک افزایش قیمت وجود دارد و ناگهان متوجه شدید که دیگر به همان میزان سوخت نمی گیرید. با استفاده از هوش مصنوعی ، می توانید دستوری تنظیم کنید و فراموش کنید که وقتی هزینه افزایش می یابد ، به شما هشدار داده شود و شما را وادار به تغییر رفتار ریشه دار خود کنید – آنچه در اصل به این معنی است شما غافلگیری های لحظه آخری را از بین می برید و برای مقابله با متغیرها آمادگی بیشتری دارید.

در تجارت ، این که به نظر می رسد در صنایع متفاوت است.

در منابع انسانی ، هوش مصنوعی می تواند برای توصیه فرصت های شغلی یا شغلی براساس شخصیت یا مرحله شغلی خاص یک کارمند استفاده شود. عملکرد در یک برنامه تخصصی برای بیمه یا صنعت وام کاملا متفاوت است.

به عنوان مثال رسیدگی به ادعای بیمه یا منشا وام ، روندی سریع است که برای راضی نگه داشتن مصرف کننده باید کارآمد باشد. در این شرایط ، از AI می توان برای یافتن فرصت هایی برای صرفه جویی در وقت از طریق تأیید خودکار فعالیت های کم خطر استفاده کرد.

فارغ از اینکه در کدام صنعت فعالیت می کنید یا عملکردی را که می خواهید استفاده کنید ، مزیت یا نوید هوش مصنوعی این است که به شما کمک می کند دانش را بر اساس داده های خود جمع کنید. شما می توانید با استفاده از بینش ها و ایجاد یک برنامه عملی بر اساس ترکیب خواسته ها و نیازها.

چالش این است که هوش مصنوعی در تجارت هنوز نسبتاً جدید است و کارکنان با مهارت لازم برای کمک به تحقق برنامه ها کمبود دارند. خوشبختانه گزینه های دیگری برای انجام این کار وجود دارد. به طور فزاینده ، فرصت هایی برای استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین وجود دارد یا از طریق سرویس های ابری AI که به عنوان بخشی از سیستم عامل های ابری ارائه می شوند یا در برنامه های کاربردی تعبیه شده اند. این بدان معناست که کاربران می توانند از این ابزارها استفاده کنند در حالی که گزینه بازی با این ابزارها را در ابتدایی ترین شکل خود دارند.

با این اوصاف ، اگر هرگز از محدوده رانندگی خارج نشوید ، نمی توانید یک دور گلف بازی کنید. کلید اصلی استفاده حداکثر از هوش مصنوعی این است که در فن آوری غرق نشوید. نیاز به یک عنصر انسانی است. وقتی از دانش افراد به بهترین وجه استفاده می کنید و آنها را با داده ها ترکیب می کنید ، آنچه ممکن است را به دست می آورید.

این زمان ها هیجان انگیز است. از آنچه در صنعت می بینیم کاملاً مشخص است ، هرچه بیشتر به داده ها نگاه کنید و آنها را تجزیه و تحلیل کنید ، تعداد بیشتری از آنها را می خواهید و بیشتر می فهمید که می توانید با آنها کار کنید.

روح کنجکاو و آینده نگر ، خود رانندگی همان چیزی است که همه ما را به آینده سوق خواهد داد و هوش مصنوعی را از یک ایده هیجان انگیز به چیزی که همه ما هر روز از آن بهره مند می کنیم ، ارتقا می دهد. پس از دستیابی به قابلیت های اساسی و پیشرفت ، نیاز به تسلط بر ظرافت ها بیشتر آشکار می شود. آیا با هوش مصنوعی به عنوان کادرفنی خود آماده برخی از زمان های سه راهی هستید؟

نویسنده مدیر ارشد ، سرور و تجارت ذخیره سازی ، اوراکل هند است.