AGT فصل 18: AGT 2023: گروه کر جوانان Mzansi از آفریقای جنوبی قلب ها را در America’s Got Talent فصل 18 قسمت 1 به دست آورد.

فصل هجدهم سریال America’s Got Talent (AGT) با شروع سریع شروع شد زیرا اولین قسمت در روز سه شنبه 30 مه 2023 ساعت 8 بعد از ظهر (ET) به نمایش درآمد. این برنامه از شبکه NBC پخش می شود.

قسمت اول تعدادی از استعدادها را به نمایش می گذارد که بینندگان و داوران را تحت تاثیر قرار دادند.

یکی از مجریان برجسته در فصل هجدهم استعدادهای درخشان آمریکا (AGT) گروه کر جوانان مزانسی است. گروه کر جوانان مزانسی اهل آفریقای جنوبی هستند. گروه کر از صمیم قلب ادای احترام به نایت برد، آلوم فقید America’s Got Talent کرد.

پرنده شب سال گذشته پس از ابتلا به سرطان درگذشت. او زنگ طلایی سیمون را گرفته بود. به همین ترتیب، Nightbirde نیز زنگ طلایی را از تماشاگران دریافت کرد.

زنگ طلایی تماشاگران تضمین کرد که گروه کر جوانان مزنسی مستقیماً به برنامه های زنده برود.

برنامه NBC در بین برنامه های واقعیت پرطرفدار آمریکایی محبوب است و به مدت 18 فصل پخش می شود. استعدادهای امریکایی استعدادهایی را از فرهنگ‌ها، پیشینه‌ها و تجربیات مختلف زندگی به نمایش می‌گذارد. استعدادهای درخشان آمریکا دارای داورانی از جمله تری کرو، هایدی کلوم، سایمون کاول، سوفیا ورگارا و هاوی مندل است. گروه کر جوانان مزانسی در سال 2003 تشکیل شد. هدف آن “استطاعت مالی” نوجوانان و بزرگسالان جوان با استعداد و محروم این فرصت را دارند تا به طور ماهرانه در داخل و خارج از کشور اجرا کنند.” طبق جزئیات ارائه شده در وب سایت.

پیش از این گروه کر جوانان مزانسی با شکیرا همکاری کرده و اجرا داشته است.

سوالات متداول

Q1. AGT 2023 چه زمانی عرضه می شود؟
A1. AGT 2023 در 30 می منتشر شد.

Q2. کجا می توانم America’s Got Talent را تماشا کنم؟
A2. می توان سریال America’s Got Talent را در NBC تماشا کرد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظراتی که در اینجا بیان می شود، نظرات نویسندگان/ نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از صحت، به روز رسانی و تأیید هر گونه اطلاعات و محتوای ارائه شده انجام دهید. بدینوسیله ET از هرگونه ضمانت نامه صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می کند.