23 مدل از بهترین کرم پودر سبک برای مصرف روزانه [اصل و عالی]

این خاصیت از ایجاد جوش های زیر جلدی بر روی پوست جلوگیری می کند. این کرم دو منظوره دارای بافتی سبک، نرم و طبیعی میباشد و علاوه بر پوشش بی نظیر آن میتوان از کانسیلر موجود در آن برای برطرف کردن رد جوش، لک و یا سیاهی دور چشم استفاده کرد.

کرم پودر با کانسیلر DOUCCE دارای ویتامین E میباشد که موحب حوانسازی پوست میشود و همین طور SPF موجود در این کرم پودر spf دار دوسه از پوست شما در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت میکند. همچنین نیاز شما در استفاده از یک کرم آرایشی با کاور بالا را رفع می کند. کاور این کرم پودر متوسط تا کامل است و برای مدت طولانی ظاهر مات و طبیعی خود را حفظ میکند. کرم پودر لورآل تیوپی مدل اینفالیبل مات کاور از ماندگاری بالایی برخوردار است که پوشانندگی فوقالعادهای روی پوستتان ایجاد می کند. که به شما امکان میدهد بهترین رنگ مناسب پوست خود را از میان طیف رنگی روشن تا تیره و یا سرد،گرم یا طبیعی انتخاب کنید.

این محصول ضد آب و مقاوم در برابر تعریق بوده و در طول روز روی پوست شما تغییر رنگ نمیدهد. پوشش دهی بالای این کرم پودر باعث میشود تمامی نواقص پوست شما پوشیده شود. کرم پودری سبک با پوشش دهی عالی برای مصرف روزانه بوده و بوسیله ویتامین C موجود در ترکیبات خود باعث حفظ طراوت و شاداپی پوست شما می گردد. کرم پودر لورآل مناسب مصرف روزانه می باشد.

کرم پودر دائم برای چه نوع پوست هایی مناسب است؟ این برند محصولات بسیار خوبی برای هر نوع پوستی دارد. اگر به دنبال پوششی نامرئی هستید، این دست محصولات برای شما مناسبند. زیرسازی آرایش خوب یا بد میتواند تعیین کننده، نتیجه آرایش شما باشد. یک کرم پودر میتواند چهرهی شما را زیبا کند، اما میتواند برعکس نیز عمل کند. کرم پودر از روتین آرایشی شما حذف شود!

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر سی گل لطفا از صفحه ما بخواهید.