,اخبار جهان و وبمسترها" />ازمهمترین ویژگی دی وی دی های آموزشی حرف آخر می توان به سبک خاص تدریس اساتید اشاره کرد که همین سبک خاص تدریس بارزترین وجه تمایزمنابع آموزشی حرف آخر با سایر منابع آموزشی است در این سبک آموزش که برای اولین بار در ایران توسط موسسه حرف آخر ارائه شده است، مباحث مختلف هر درس کنکور به صورت شهودی سازی و در قالب تصویرسازی و تکنولوژی انیمیشن تدریس می شود. موسسه حرف آخر با ارائه انواع پکیج های آموزشی برای دروس مختلف اختصاصی و عمومی در رشتههای مختلف با روش های یادگیری نوین توانسته است گام مهمی درموفقیت داوطلبان برای کنکور بردارد, که نظراتی رتبه برترها ی کنکور درارتباط با نقشی موسسه حرف آخردر موفقیتشان داشته, آموزش دروس ابتدایی تا کنکور با سایت حرف آخر شاهدی براین ادعاست. شاید یکی از دلایل این امر مفهومی تر شدن پرسش های عربی و نیاز به احاطه کامل برمباحث این درس برای سوالات مطرح شده در کنکور باشد. در این برنامه به تمامی نیازهای دانش آموزان از جمله مدت زمان لازم برای تست زنی دروس مختلف، حجم مطالعه دروس مختلف، مرور مباحث مختلفی که مورد مطالعه قرار می گیرد, به خوبی مورد توجه قرار گرفته شده است تا هرداوطلبی که قصد دارد به موفقیت در کنکور برسد به راحتی بتواند خود را آماده کند.

در برنامه هزار ساعته حرف آخر بر اساس زمان های باقی مانده تا کنکور زمان بندی و حجم مشخص برای مطالعه هر درس در نظر گرفته شده است که کاملا مطبق بر دوره های تست و مرور می باشد و برای هر داوطلب منحصر به فرد است. برنامه قطاری حرف آخر از خدمات بسیار نوین و ارزشمند در کار کنکور به شمار می رود که به صورت اختصاصی برای هر درس توسط اساتید مجرب این مجموعه و مشاوران تراز اول در کار کنکورطراحی شده است. یکی از مهمترین خدمات مجموعه آموزشی حرف آخر ارائه برنامه مطالعاتی ویژه تحت عنوان برنامه قطاری حرف آخر همراه با پکیج های آموزشی است. در سال های اخیر دانش آموزان در این درس با مشکلات فراوانی مواجه بوده اند وهمچنین به دلیل توجه بسیار زیادی که به زبان انگلیسی دارند از زبان عربی غافل شده اند, به همین علت درصد های کسب شده در این درس با افت شدید همراه است این امر باعث شده است با وجود این که این درس ضریب 2 دارد اما در کنکور دارای انحراف معیار بالایی باشد بدین معنی که به دلیل آن که بیشترداوطلبان میانگین درصد پایینی در این درس دارند, آموزش پایه هفتم کسب نمره بالا در این درس یک امتیاز ویژه محسوب می شود و با امتیازی بالاتر از نمره کسب شده همراه خواهد بود.

اگر به سیرصعودی کنکوردردو درس زبان انگلیسی وعربی در 15 سال اخیرنگاهی بیندازیم خواهیم دید داوطلبان در درس زبان انگلیسی پیشرفت بسیار زیادی داشته اند ولی در درس عربی این امر با کاهش چشمگیرهمراه بوده است. مهم ترین مزیت این روش یکسان سازی نیمکره چپ و راست مغز است که ماندگاری بالای مطالب را در ذهن شما تا کنکور و سال های متمادی به دنبال خواهد داشت. بسیاری از داوطلبان ممکن است برنامه مطالعاتی اصولی و منسجمی برای این درس داشته باشند اما با این وجود در آزمون ها و امتحانات نتوانند به نتیجه دلخواه خود برسند که در این موارد اگه بخواهیم علت ضعف آن ها را تحلیل کنیم به اولین نکته مهمی که میرسیم عدم منبع آموزشی مناسب و شیوه مطالعاتی درست میرسیم. در پکیج برنامه مطالعاتی عربی حرف آخر شما 100 درصد عربی را در کمتر از 25 ساعت با آموزش و تست فرا می گیرید. در برنامه مطالعاتی عربی حرف آخر در هر واگن زمان بندی ویژه و منحصر به فرد برای مطالعه مشخص شده است, که علاوه بر زمان بندی تعیین شده حجم مطالعاتی متناسب با پکیج آموزشی برای هرجلسه نیز مشخص شده است.

و یکی دیگر از ویژگی های پکیج های آموزشی حرف آخر این است که بخاطر ویژگی خاص تدریس زمان آموزش در این مجموعه به حداقل رسیده است در نتیجه حجم بیشتر زمان شما در برنامه به مرور و تست اختصاص پیدا می کند. که عمده ترین مشکل تکنیک در آموزش این هست که فقط برای حل یک سوال می تواند کاربرد داشته باشد, فروشگاه اجی مجی در نتیجه داوطلب ناچار است برای هر الگوریتم تستی یک تکنیک حفظ کند در نهایت برای یادگیری یک مبحث باید تعداد زیادی تکنیک حفظ کند که این کار به مراتب از حفظ فرمول سخت تر است. از دیگر ویژگی های پکیج های آموزش حرف آخر استفاده از الگو به جای تکنیک در آموزش است. اولین گام برای اینکه شما بتوانید از برنامه ای که برای یک درس دارید نتیجه مطلوبی بگیرید وجود یک منبع آموزشی جامع و کامل برای یادگیری است که هم از لحاظ آموزش و هم از لحاظ تست کاملا غنی باشد. برنامه مطالعاتی عربی حرف آخر چگونه می تواند به افزایش تراز و درصد داوطلب کمک کند؟ 20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان! توجه!!! جالب است بدانید وجود بحث انحراف معیار در درس عربی وضعیت رقابت را به گونه ای رقم زده است که نمره پایین این درس تا 3/33 درصد مشکل زیادی ایجاد نمی کند، اما نمره بالاتر از 75 درصد بشدت درافزایش تراز و رتبه داوطلبان تاثیر گذار است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد برای قبولی در رشته پزشکی چه رتبه ای لازم است لطفا به بازدید از وب سایت ما.