گزینه هایی برای خرده فروشان برای کنترل نحوه نمایش اطلاعات محصول خزیده آنها در Google

در اوایل سال جاری گوگل روش جدیدی را برای خریداران برای یافتن لباس ، کفش و سایر محصولات خرده فروشی در Search در ایالات متحده راه اندازی کرد و اخیراً اعلام کرده است که لیست های خرده فروشی رایگان به پانل های دانش محصول در جستجوی Google می آیند. این نوع جدید تجربیات در جستجوی Google ، همراه با در دسترس بودن جهانی نتایج غنی برای محصولات ، خرده فروشان را قادر می سازد اطلاعات مربوط به محصولات خود را به صورت رایگان در معرض دید میلیون ها کاربر Google قرار دهند.

بهترین روش مشارکت خرده فروشان و مارک ها در این تجربه ، حاشیه نویسی اطلاعات محصول در وب سایت های آنها با استفاده از نشانه گذاری schema.org یا ارسال مستقیم این اطلاعات به مرکز بازرگانان Google است. خرده فروشان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایش رایگان محصولات در سطوح مختلف Google یا افزودن نشانه گذاری schema.org به یک وب سایت ، به اسناد ما مراجعه کنند.

گرچه فرایندهای بالا بهترین راه برای اطمینان از ظهور اطلاعات محصول در این تجربه جستجو هستند ، Google همچنین ممکن است محتوایی را که با استفاده از schema.org علامت گذاری نشده است یا از طریق Merchant Center ارسال نشده است ، هنگامی که محتوا خزیده شده است و مربوط به خرده فروشی گوگل این کار را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که کاربران هنگام جستجوی اطلاعات در Google ، طیف گسترده ای از محصولات گروه گسترده ای از خرده فروشان را مشاهده می کنند.

در حالی که ما معتقدیم که این روش به طور مثبت به اکوسیستم خرده فروشی سود می رساند ، اما تشخیص می دهیم که برخی از خرده فروشان ترجیح می دهند چگونگی نمایش اطلاعات محصول خود را در این تجربه کنترل کنند. این کار با استفاده از مکانیسم های موجود برای جستجوی Google انجام می شود ، همانطور که در زیر آورده شده است.

تنظیمات برگزیده پیش نمایش خود را کنترل کنید

روش های مختلفی وجود دارد که خرده فروشان می توانند اطلاعاتی را که در Google نمایش داده می شود کنترل کنند. اینها با تغییراتی که سال گذشته اعلام شد مطابقت دارند که به صاحبان وب سایت ها و خرده فروشان اجازه می دهد به طور خاص تنظیمات برگزیده ای را ارائه دهند که اطلاعات وب سایت آنها به عنوان پیش نمایش در Google نشان داده شود. این کار از طریق مجموعه ای از برچسب های متا روبات و یک ویژگی HTML انجام می شود.

در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید با استفاده از این کنترل ها محصولات و داده های محصول خود را در Google محدود کنید:

متا تگ ربات های “nosnippet”

با استفاده از این متا تگ می توانید تعیین کنید که هیچ قطعه ای برای این صفحه در نتایج جستجو نشان داده نشود. متن ، تصویر و قطعه غنی این صفحه را به طور کامل در Google حذف می کند و صفحه را از هر تجربه لیست رایگان حذف می کند.

“حداکثر قطعه:[number]”روبات متا تگ

این متا تگ به شما امکان می دهد حداکثر قطعه قطعه را با حروف ، از یک قطعه برای صفحه خود تعیین کنید تا در نتایج Google نمایش داده شود. اگر داده های ساخت یافته (به عنوان مثال نام محصول ، توضیحات ، قیمت ، در دسترس بودن) بیشتر از حداکثر طول قطعه باشد ، صفحه از هر تجربه لیست رایگان حذف خواهد شد.

“پیش نمایش حداکثر تصویر:[setting]”روبات متا تگ

این متا تگ به شما امکان می دهد حداکثر اندازه پیش نمایش تصویر را که برای تصاویر در این صفحه نشان داده می شود ، با استفاده از “هیچ” ، “استاندارد” یا “بزرگ” تعیین کنید.

ویژگی HTML “data-nosnippet”

این ویژگی به شما امکان می دهد بخشی را در صفحه وب خود مشخص کنید که نباید در پیش نمایش قطعه در Google وجود داشته باشد. هنگامی که برای ویژگی های مرتبط برای پیشنهادات (قیمت ، در دسترس بودن ، رتبه بندی ، تصویر) اعمال می شود ، متن ، تصویر و قطعه غنی این صفحه را در Google حذف می کند و لیست را از هر گونه تجربه لیست رایگان حذف می کند.

یادداشت های اضافی در مورد این تنظیمات:

  • موارد برگزیده فوق در مورد اطلاعاتی که از طریق نشانه گذاری schema.org در خود صفحه ارائه می شود ، صدق نمی کند. قبل از اینکه این مکانیسم های انصراف فعال شوند ، ابتدا باید نشانه گذاری schema.org حذف شود.

  • تنظیمات برگزیده انصراف در مورد داده های محصول ارسالی از طریق Google Merchant Center اعمال نمی شود ، که مکانیسم های خاصی را برای نمایش محصولات در سطح Google ارائه می دهد.

استفاده از مکانیزم هایی مانند nosnippet و data-nosnippet فقط بر نمایش داده ها و واجد شرایط بودن برای تجربیات خاص تأثیر می گذارد. محدودیت های نمایش بر رتبه بندی این صفحات در جستجو تأثیر نمی گذارد. حذف برخی قسمتهای داده های محصول از نمایشگر ممکن است از نمایش محصول در نتایج غنی و سایر نتایج محصول در Google جلوگیری کند.

ما امیدواریم که این گزینه ها به شما کمک کنند حداکثر ارزشی را که از «جستجو» می گیرید و اهداف تجاری خود را به حداکثر برسانید. این گزینه ها برای خرده فروشان در سراسر جهان در دسترس است و برای نتایجی که در سطح جهانی نشان می دهیم ، به همین صورت عمل خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر ، اسناد توسعه دهنده ما را در مورد برچسب های متا بررسی کنید.

در صورت داشتن هر گونه سوال ، در صورت تمایل می توانید با ما تماس بگیرید ، یا در انجمن های راهنمای مدیر وب سایت ما شرکت کنید.