گزارش Search Console Discover اکنون شامل داده‌های Chrome | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

سه شنبه 02 فوریه 2021

Discover یک روش محبوب برای کاربران برای به روز ماندن در مورد تمام موضوعات مورد علاقه خود است، حتی زمانی که آنها به دنبال چیزی خاص نیستند. ناشران و مالکان سایت از قبل می‌توانند به گزارش عملکرد Discover دسترسی داشته باشند تا معیارهای مهمی را درباره نحوه عملکرد وب‌سایت‌هایشان در Discover در برنامه Google در Android یا iOS بررسی کنند.

روش دیگری که افراد با محتوای Discover مواجه می‌شوند، زمانی است که یک برگه جدید در Chrome در Android یا iOS باز می‌کنند، جایی که Discover نیز در آن زندگی می‌کند. قبلاً، ترافیک Discover از Chrome در گزارش عملکرد Discover موجود گنجانده نشده است.

ما اکنون یک مکان واحد را در کنسول جستجو ارائه می‌کنیم تا همه نمایش‌های کشف سایت شما و آمار کلیک‌ها را مشاهده کنیم، از جمله از Chrome.

گزارش عملکرد Google Search Console Discover

در طی چند ماه آینده، این داده ها به تدریج در گزارش عملکرد Search Console Discover سایت شما ظاهر می شود. این بدان معناست که سطح ترافیک گزارش شده سایت شما ممکن است از جایی که بوده است افزایش یابد.

از امروز با درصد کمی از ترافیک شروع می شود و به تدریج عرضه می شود، ترافیک Discover از Chrome از ارجاع دهنده مبدا جدید استفاده می کند. https://www.google.com/
بنابراین با آنچه برای Discover در برنامه Google استفاده می‌شود مطابقت دارد. این جایگزین قبلی خواهد شد
www.googleapis.com/auth/chrome-content-suggestions ارجاع دهنده

برای سؤالات یا نظرات در مورد گزارش، می‌توانید به انجمن‌های راهنمای جستجوی مرکزی ما مراجعه کنید یا از طریق کانال‌های دیگر با ما تماس بگیرید. همچنین به Google Discover ما و صفحه وب‌سایت خود مراجعه کنید که بیشتر درباره نحوه نمایش محتوای Discover به همراه نکاتی که باید در نظر گرفته شود توضیح می‌دهد.