گزارش های جدید برای دستورالعمل های راهنمای دستیار در کنسول جستجو

در طول دو سال گذشته ، دستیار Google به کاربران در سراسر جهان کمک کرده است تا دستور العمل های جالب را بپزند و موارد دلخواه جدید را کشف کنند. در طول این مدت ، دارندگان وب سایت باید منتظر بمانند تا Google صفحات وب خود را دوباره پردازش کند تا اینکه بتوانند به روزرسانی های خود را در دستیار ببینند. در این راه ، از بسیاری از شما شنیده ایم که می گویند شما راهی آسان تر و سریع تر برای دانستن اینکه “دستیار” چگونه یک دستورالعمل را به شما راهنمایی می کند ، می خواهید.

ما خوشحالیم که پشتیبانی از دستورالعمل های هدایت شونده در کنسول جستجو و همچنین در ابزار آزمایش نتایج غنی را اعلام می کنیم. به شما این امکان را می دهد تا بلافاصله مارک گذاری برای دستور العمل های جداگانه را تأیید کنید و همچنین مشکلات مربوط به همه دستور العمل های سایت خود را کشف کنید.

گزارش بهبود دستور العمل های هدایت شده

در Search Console ، اکنون می توانید یک گزارش وضعیت ثروتمند ثروتمند با خطاها ، هشدارها و صفحات کاملاً معتبر موجود در دستورالعمل های سایت خود مشاهده کنید. این همچنین شامل یک کادر تأیید برای نشان دادن روند نمایش نتایج جستجو است که می تواند به درک تأثیر نتایج غنی نتایج شما کمک کند.

علاوه بر این ، اگر مشکلی پیدا کردید و آن را برطرف کردید ، می توانید با استفاده از گزارش به Google اطلاع دهید که صفحه شما تغییر کرده و باید دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

تصویر: گزارش بهبود دستور العمل های هدایت شده

دستورالعمل های هدایت شده در آزمون نتایج غنی

دستورالعمل دستورالعمل داده های ساختاری را به یک صفحه اضافه کنید و URL آن را ارسال کنید – یا فقط یک قطعه کد را در ابزار Rich Results Test آزمایش کنید. نتایج آزمون هرگونه خطا یا پیشنهادی را برای داده های ساخت یافته شما نشان می دهد که در تصویر زیر مشاهده می شود.

تصویر: دستورالعمل های راهنما در آزمون نتایج غنی

همچنین می توانید از ابزار Preview در Rich Results Test استفاده کنید تا ببینید راهنمای دستیار دستور العمل شما چگونه می تواند در نمایشگر هوشمند ظاهر شود. قبل از انتشار ، می توانید با مارک خود مشکلی پیدا کنید.

تصویر: راهنمای پیش نمایش دستور العمل ها در آزمون نتایج غنی

در صورت داشتن هرگونه نظر ، س feedbackال یا بازخورد از طریق انجمن کمک به مدیران وب یا به ما اطلاع دهید توییتر.

ارسال شده توسط ارل جی واگنر ، مهندس نرم افزار و موشه سامت ، مدیر محصولات کنسول جستجو