کنگره باید شکست Bihar: P Chidambaram را بررسی کند

دهلی نو: عضو CWC ، P Chidambaram گفته است که این حزب باید شکست خود در Bihar را بررسی کند ، در حالی که منطق به رقابت رساندن 70 کرسی مجلس را زیر سوال می برد. وی گفت: روند کنگره در تعداد بیشتری از ایالت ها حضور ناچیز حزب را در صحنه تأکید می کند. اظهارات وی حتی درحالی انجام شد که بخشی از همکاران AICC به منظور اظهارات کاپیل سیبال در مورد عملکرد ناهنجار کنگره در بهار ، کاپیل سیبال را هدف قرار داده و قابل توجه است زیرا وی یکی از 23 تلاش کننده تغییر نیست.

“در بیهار ، کنگره RJD شانس پیروزی داشت. اینکه چرا علی رغم این که به پیروزی نزدیک بودیم ، شکست خوردیم چیزی است که نیاز به بازبینی جامع دارد. چندی پیش ، کنگره راجستان ، نماینده مجلس ، چاتیسگر و جارخند را به دست آورد. ”چیدامبارام به یک روزنامه هندی گفت. وی درباره تصور اینکه کنگره اتحاد مخالفان بهار را به زیر کشید ، گفت: “من احساس می کنم کنگره بیشتر از قدرت تشکیلاتی خود کرسی ها را به رقابت می کشد. 25 کرسی به کنگره اختصاص یافت که 20 سال BJP یا متحدان آن برنده بودند. کنگره باید از رقابت آنها منصرف می شد. این حزب باید فقط 45 نامزد داشت. ”

بسیاری از محافل کنگره احساس می کردند این اظهارات می توانند کارگران کنگره را دلگرم کنند که رهبر ارشد دیگری درد و رنج آنها را به اشتراک می گذارد. “من بیشتر نگران نتایج bypoll در گجرات ، MP ، UP و کارناتاکا هستم. آنها نشان می دهند که حزب یا حضور سازمانی در صحنه ندارد یا بطور قابل توجهی تضعیف شده است. ”

بسیاری از رهبران کنگره “glasnost” exFM را تشویق کردند ، زیرا بلافاصله پس از انتقاد سیبال از رهبر حزب حزب LS ، Adhir Ranjan Chowdhury ، از کسانی که در راه های بهتر ترک کنگره مشکل دارند ، حمایت کرد. “در زمانی که رهبری کنگره باید در جلب دوباره حمایت مردم نظر داشته باشد ، ما برخی از عروسک ها و عروسک گردانان آنها را می خواهیم که از افراد باقیمانده حزب را ترک کنند.

این سرگرمی رایگان پس از تلاش های احمقانه روز سه شنبه این مردان کوچک است که ادعا می کنند برخی از اتهامات ایالت ها ، جایی که کنگره به شدت شکست خورد ، “استعفای خود را به یک هیئت AICC ارائه دادند” حتی بدون اینکه فقط رئیس جمهور کنگره اختیار تعیین دارد ، اخراج یا پیشنهاد استعفا دریافت کنید. ”