کمپین ترامپ با بیان اینکه بایدن با یک “کودتا” پیروز شد ، پرونده ادعایی رد شده در آریزونا را تشکیل داد

فونیکس / واشنگتن: صدها نفر از طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، روز شنبه در مرکز شهر ققنوس تجمع کردند تا در انتخابات جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا شرکت کنند و رسانه ها را به توطئه برای سرقت انتخابات متهم کردند و نتایج را “کودتا” خواندند.

مبارزات انتخاباتی ترامپ با پشتیبانی از اعتراضاتی که آرا current فعلی را زیر سوال می برد ، روز شنبه در آریزونا شکایتی را به دلیل رد آرا that رد کرد که وزیر امور خارجه آریزونا گفت “در چنگال” است.

مبارزات انتخاباتی ترامپ ادعا کرد که پرجمعیت ترین ایالت جنوب غربی ، آرا cast برخی از رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را در روز انتخابات نادرست رد کرده است. در این دادخواست که در دادگاه عالی ایالتی در شهرستان ماریکوپا تنظیم شده است ، گفته شد که کارگران نظرسنجی به برخی از رای دهندگان گفته اند پس از اینکه دستگاهی “بیش از حد” را تشخیص داد ، دکمه را فشار دهند.

معترضان طرفدار ترامپ روزها در خارج از اداره انتخابات شهرستان ماریکوپا و در پایتخت ایالت آریزونا در حال تجمع بودند و ادعاهای بی اساس مبنی بر دخالت عوامل دموکرات در انتخابات برای تحویل غیرقانونی آریزونا به بایدن را مداخله کردند.

آنها شعار داده اند “آرا legal قانونی را بشمارید! شما را تماشا میکنیم!” در خارج از ساختمانی که کارگران انتخابات همچنان به شمارش آرا ادامه می دهند.

تنش ها روز شنبه بالا گرفت و معترضین در یک لحظه تهدید کردند که حصار را به محاصره بخش انتخابات و برخی از اعضای رسانه از گروه پایین می کشند.

تعدادی از گروه های راست افراطی و شبه نظامی مانند پسران مغرور و سه درصد نیز روز شنبه در میان مردم بودند ، بسیاری از آنها به سلاح های نیمه اتوماتیک مسلح بودند.

معترضان در یک مرحله با گروه کوچکی از معترضین جوان درحال تکان دادن پرچم های مکزیک و آمریکا در گوشه ای روبروی اداره انتخابات درگیر شدند. جکی والنسیا ، 19 ساله ، با علامت بایدن-هریس رقصید در حالی که مردی که پرچم “Blue Lives Matter” را به اهتزاز درآورده بود ، فریاد می زد “USA!” در او و دیگران.

وی گفت: “من فکر می کنم مسخره است که آنها اینجا جمع شده اند.” “آنها هیچ مدرکی در مورد تقلب ندارند.”

در دادخواست مبارزات انتخاباتی ترامپ ادعا می شود که آرای بالقوه “تعیین کننده” در رقابت بین ترامپ و جو بایدن دموکرات ، که روز شنبه توسط شبکه های تلویزیونی بزرگ به عنوان برنده اعلام شد ، شمرده نشد.

یک مقام آریزونا این دادخواست را رد کرد. کتی هابز ، وزیر امور خارجه آریزونا در بیانیه ای از طریق سخنگوی خود گفت: “این فقط یک تاکتیک خاموش برای به تأخیر انداختن بوم رسمی است.” “آنها در حال گرفتن نیها هستند.”

اداره انتخابات شهرستان ماریكوپا از اظهارنظر خودداری كرد.

بایدن 0.44٪ یا 18،600 رأی در آریزونا رهبری ترامپ را بر عهده دارد.

در دادخواست ترامپ که از شاکیان آن حزب جمهوری خواهان ایالت آریزونا و کمیته ملی جمهوری خواهان است ، به اظهارات برخی ناظران نظرسنجی و دو رأی دهنده استناد شده است که ادعا می کنند مشکل منجر به رد آرا شده است.

این دستور به دنبال بازبینی دستی آرا ball با ادعای بیش از حد آرا است که به صورت حضوری ارائه شده است. همچنین از قاضی می خواهد تا صدور رأی صحیح تا پایان بررسی ممنوع شود.

روز شنبه ، گروهی از رأی دهندگان دعوی را که ادعای غیرمستقیم ادعا می کرد برخی از آرا cast داده شده به ترامپ در شهرستان ماریکوپا شمارش نشده است ، رد کردند زیرا رای دهندگان از قلم های شارپ استفاده کردند. این شهرستان سال گذشته تجهیزات جدولی جدیدی را به بازار عرضه کرد که قلم های شارپی را به بهترین گزینه در روز انتخابات تبدیل کرد زیرا دارای جوهر سریعتر خشک کننده هستند.

سخنگوی هابز افزود که آنها “اکنون (آخرین دادخواست) را مورد بررسی قرار می دهند ، اما به نظر می رسد که این بسته بندی مجدد دادخواست” شارپی گیت “است. امیدوارم که این موضوع باعث خاتمه کار شود.”