کشاورزان تحریک کننده پنجاب موافقت می کنند که از 23 نوامبر اجازه حرکت قطار مسافری را داشته باشند

چانديگره: سازمان هاي مختلف كشاورزان در پنجاب ، با اعتراض به سه قانون مزرعه مركزي ، روز شنبه اعلام كردند كه از 23 نوامبر محاصره ريلي قطارهاي مسافري را لغو مي كنند. تصميم به اجازه قطارهاي مسافري در اين ايالت پس از جلسه نمايندگان رهبران كشاورزان با وزیر ارشد عماریند سینگ که آنها را برای گفتگو در اینجا دعوت کرده بود.

راوین توکرال ، مشاور رسانه ای رئیس پنجاب ، در توییتر خود نوشت: “کشاورزان پنجاب محاصره ریلی خود را از روز دوشنبه (23 نوامبر) به طور کامل برداشته و اجازه دسترسی به همه کالاها و قطارهای مسافری را می دهند ، در پاسخ به درخواست پرشور وزیر ارشد در جلسه با اتحادیه های کیسان”. وزیر

قبل از ملاقات با وزیر ارشد ، سازمان های کشاورزان جلسه خود را برای بررسی مسئله محاصره راه آهن برگزار کردند.

سازمان کشاورزان ، که از 24 سپتامبر به دلیل قوانین مزرعه به تحریک “ریلی روکو” متوسل شده بودند ، قبلاً توافق کرده بود که علاوه بر پاکسازی مسیرهای ریلی و تخلیه سکوها ، اجازه کار قطارهای کالا در ایالت را نیز بدهد. اما بن بست بین کشاورزان معترض و راه آهن برای از سرگیری مجدد قطارها ادامه داشت.

بدن کشاورزان تأکید کرده بود که اگر مرکز شروع به کار قطارهای کالایی کند ، اجازه می دهند قطارهای مسافری در ایالت کار کنند. با این حال ، راه آهن از شروع مجدد قطارهای کالایی خودداری کرده و گفته بود که یا قطارهای باری و مسافری کار می کند یا هیچ قطار.

راه آهن اعلام کرده است که به تضمین کامل دولت ایالتی مبنی بر اختلال در قطارها احتیاج دارد و هر دو قطار مسافری و باری مجاز به کار هستند.

بدن کشاورزان تحت فشار صنایعی بود که به دلیل تعلیق قطارهای کالا در ایالت ، حدود 30،000 کرور زیان دیده اند.

توقف قطارهای کالایی همچنین به منابع کود برای بخش کشاورزی ، زغال سنگ برای نیروگاه های حرارتی و تهیه کیسه های اسلحه ای برای خرید شالی ضربه وارد کرده است.