کارت ورود به جلسه NEET UG 2023: کارت ورود به جلسه NEET UG 2023: لینک مستقیم، نحوه دانلود کارت ورود به جلسه آزمون ملی واجد شرایط بودن برای مقطع کارشناسی

کارت ورود به جلسه آزمون ملی واجد شرایط بودن برای مقطع کارشناسی (NEET-UG) 2023 به زودی توسط آژانس ملی آزمون (NTA) منتشر خواهد شد. پس از انتشار کارت پذیرش NEET UG 2023، داوطلبان می توانند آن را از neet.nta.nic.in دانلود کنند.

آزمون ورودی پزشکی سراسری NEET UG 2023 در تاریخ 18 اردیبهشت 92 برگزار می شود.

به غیر از کارت پذیرش NEET-UG 2023، داوطلبان باید برگه شهر را در وب سایت رسمی – neet.nta.nic.in بررسی کنند. برگه شهر حاوی جزئیات مکان شهر امتحانی داوطلبان مربوطه است.

نحوه دانلود NEET UG 2023 Admit Card

باید به وب سایت رسمی NEET – neet.nta.nic.in مراجعه کنید. پس از آن، نامزد باید روی پیوند “NEET UG 2023 Admit Card” که در صفحه اصلی نمایش داده شده است کلیک کند.

پس از آن نامزد باید شماره درخواست و تاریخ تولد را وارد کند. متعاقباً، کارت پذیرش NEET UG 2023 نمایش داده خواهد شد. داوطلبان باید کارت ورود به جلسه را دانلود کنند.

در همین حال، دو بخش در NEET UG 2023 وجود دارد – بخش A و B. بخش A دارای 35 سوال و بخش B دارای 15 سوال است. داوطلبان باید به 10 سوال از مجموع 15 سوال بخش B پاسخ دهند.

سوالات متداول

Q1. کارت پذیرش NEET UG 2023 را از کجا دانلود کنیم؟
A1. NEET UG 2023 Admit Card را می‌توانید در neet.nta.nic.in دانلود کنید.

Q2. چه کسی کارت پذیرش NEET UG 2023 را منتشر خواهد کرد؟
A2. آژانس ملی تست (NTA) کارت پذیرش NEET UG 2023 را منتشر خواهد کرد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.