چگونه Google Ads را برای تجارت خود راه اندازی کنیم

Google Ads یک بستر تبلیغات آنلاین است که به مشاغل امکان ایجاد و اجرای تبلیغات در سراسر وب را می دهد و باعث می شود مشتریانی که به دنبال محصول و خدمات خاصی هستند ، برای مشتریان قابل کشف باشد. اینها تبلیغات متنی قابل کلیک ، تبلیغات تصویری و تبلیغاتی ویدیویی است که با کلیک بر روی آنها ، مشتریان را در وب سایت / برنامه خود قرار داده و به آنها کمک می کند تا از خدمات / محصولات بهره مند شوند.

به عنوان مثال ، وقتی مشتری می خواهد کفش های قرمز رنگ بخرد و آنها را در Google جستجو می کند. خرده فروشانی که Google Ads را در جستجو انتخاب می کنند ، می توانند وب سایت های خود را که کفش قرمز می فروشند با جزئیات خود مانند تصاویر ، قیمت – مانند تصویر زیر لیست کنند. این لیست به خرده فروشان کمک می کند تا بازدید از وب سایت خود را افزایش دهند و به تولید آگهی های با کیفیت کمک کنند. به همین ترتیب ، مارک ها و خرده فروشان می توانند تبلیغات را در ویدیو و متن ایجاد کنند. چند نمونه از شکل ظاهری تبلیغات جستجو ، ویدئو و متن.

جستجو در تبلیغات

جستجو-تبلیغات-نهاییدیگران

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیوییدیگران

تبلیغات متنی

تبلیغات کلمه ایدیگران

چرا داشتن یک کمپین Google Ads برای مشاغل مهم است؟

خواه به دنبال بازدید کنندگان وب سایت جدید باشید ، فروش آنلاین را افزایش دهید ، تلفن ها را به صدا در بیاورید یا مشتریان را برای کسب اطلاعات بیشتر به عقب بازگردانید ، Google Ads می تواند به شما کمک کند. برخی از دلایل مهم اهمیت Google Ads در زیر ذکر شده است:

1 هنگامی که مشتریان بالقوه شما به دنبال محصولات / خدماتی هستند که ارائه می دهید ، این امکان را برای شما فراهم می کند که در صفحه جستجوی Google کسب و کار شما پیدا شود

2 این نه تنها به شما امکان می دهد تا به افرادی که از کسب و کار شما می دانند و به طور فعال به دنبال شما هستند ، دسترسی پیدا کنید ، بلکه به شما امکان می دهد با مشتریانی که ممکن است در مورد شما اطلاعاتی نداشته باشند اما به دنبال چیزی مشابه هستند تماس بگیرید. به شما در ایجاد آگاهی از برند کمک می کند.

3 این امکان را به شما می دهد تا قالب های مختلفی از تبلیغات را به صورت متن ، تصویر و فیلم ایجاد کنید.

4 می توانید محلی را که می خواهید تبلیغات شما نشان داده شود انتخاب و بهینه کنید

5 شما می توانید میزان پولی را که می خواهید روزانه / ماهانه برای تبلیغات هزینه کنید و حداکثر مبلغی را که می خواهید در هر بار تبلیغ / کلیک کنید ، تعیین کنید.

6 تبلیغات شما می تواند به شما کمک کند با مشتریانی در کشورها ، مناطق یا شهرهای خاص ارتباط برقرار کنید – یا در یک فاصله مشخص از کسب و کار یا فروشگاه خود

7 شما می توانید هدف خود را برای تجارت تعیین و پیگیری کنید:

آ. بازگشت سرمایه (ROI)
ب بازدید از وب سایت
ج آگاهی از برند
د فروش و تبدیل

8 می توانید عملکرد تبلیغات خود را به طور مداوم اندازه گیری کنید:

آ. تبلیغات شما چند بار نشان داده شده است
ب چه تعداد نفر روی تبلیغ کلیک کردند
ج چه تعداد منجر به تولید شده است
د وقتی افراد بر روی تبلیغ شما کلیک می کردند چه عباراتی را جستجو می کردند
ه کدام وب سایت ها بیشترین بازدید را برای شما ایجاد می کنند
f بیشترین میزان ترافیک را از کدام مناطق دریافت می کنید
g هزینه هر سرب چقدر است


چگونه می توانم کمپین Google Ads خود را ایجاد کنم؟

یک راهنمای گام به گام برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی برای یک تجارت در مراحل اولیه:

مرحله 1: با آدرس ایمیل Google خود ثبت نام کنید

برای شروع کارزار خود در Google Ads ، به https://ads.google.com بروید ، دکمه “اکنون شروع به کار کنید” را پیدا کرده و برای یک حساب Google Ads ثبت نام کنید.

بدون عنوان -11دیگران

مرحله 2: اولین کمپین خود را ایجاد کنید

پس از ثبت نام ، روی دکمه “ایجاد اولین کمپین خود” کلیک کنید. کمپین مجموعه ای از تبلیغات ، کلمات کلیدی و پیشنهادهایی است که بودجه مشترکی دارند ، مکانی که می خواهید تبلیغات خود را نشان دهید و سایر تنظیمات برای سازماندهی دسته بندی محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید.

مرحله 3: افزودن متن تبلیغاتی

بسته به مکانی که می خواهید تبلیغات و هدف تجاری خود را نشان دهید ، نوع تبلیغاتی را که می خواهید نشان دهید انتخاب کنید و بسته به آنچه بازدیدکنندگان را برای کلیک کردن جذب می کند ، تبلیغ را ایجاد کنید. این سیستم شما را راهنمایی می کند تا هنگام شروع تبلیغات موثری ایجاد کنید.

مرحله چهارم: کمپین ها را برای مخاطبان مختلف تنظیم کنید.

کمپین ها را می توان به راحتی تنظیم کرد تا روی کاربران خاص آنلاین متمرکز شود. شما می توانید افراد را در مکان های مختلف ، افرادی که از دستگاه های مختلف استفاده می کنند ، افرادی که مورد خاص مربوط به محصول شما را جستجو می کنند و افراد را در وب سایت های مختلف متعلق به Google مانند موتور جستجوی Google ، YouTube و سایر وب سایت های محتوایی که تبلیغات Google در آنها ظاهر می شود ، هدف قرار دهید.

مرحله 5: بودجه را انتخاب کنید

شما می توانید حداکثر هزینه ای را که می خواهید روزانه برای کمپین خود هزینه کنید تعیین کنید. این به شما امکان می دهد بودجه ای را که می خواهید ماهانه در کمپین خود هزینه کنید بدون نگرانی از اینکه بیش از بودجه خود هزینه می کنید ، مدیریت کنید.

مرحله 6: عملکرد را پیگیری کنید

Google Ads به شما امکان می دهد موفقیت تبلیغات خود را ردیابی کنید. بنابراین کسب و کار شما می تواند بازده سرمایه گذاری تبلیغات را در برابر اهداف تجاری محاسبه کند.

نکات و ترفندهایی برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی موفق:

اینترنت بازاریابی بازار و همچنین پویایی بازار را انجام داده و خرید ، فروش نه تنها راحت تر است بلکه دیدگاه های جدیدی را برای کسب و کارها باز می کند ، امکان دید در هر زمان و هر مکان را فراهم می کند. با بیش از 400 میلیون هندی آنلاین ، دیجیتال نقشی اساسی در تصمیم کلی سفر خرید مشتری دارد. از آنجا که بسیاری از تبلیغ کنندگان مانند شما موارد مشابهی را بیان می کنند ، ایجاد تبلیغاتی که پاسخگوی س questionsالاتی باشد که توسط مصرف کنندگان مطرح می شود بسیار مهم است. در اینجا برخی از نکات و نکات برای موفقیت کمپین تبلیغاتی خود در Google آورده شده است:

  • هدف مشخصی داشته باشید. این می تواند بازگشت سرمایه (ROI) ، بازدید از وب سایت ، آگاهی از برند یا فروش و تبدیل باشد
  • مشتری هدف خود را هنگام نوشتن تبلیغات خود در نظر داشته باشید. تبلیغاتی ایجاد کنید که آنها را به عمل بیاورد. به عنوان مثال ، اکنون تماس بگیرید ، یا اکنون خرید کنید
  • اصول را درست داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که حداقل 3 تبلیغ و هدف گذاری صحیح برای دسترسی به مشتریان در هر گروه تبلیغاتی دارید ، بدون اینکه در گروه های تبلیغاتی تعارضی داشته باشید.
  • مشتریان را گمراه نکنید. تبلیغات شما باید برای صفحه فرود تبلیغ شده کاملاً دقیق باشد. کلمات کلیدی برتر شما باید در محتوای موجود در آن صفحه مقصد و در متن تبلیغات استفاده شود.
  • با استفاده از برنامه های افزودنی تبلیغاتی مناسب مخاطب را به سمت بخشهای مرتبط با وب سایت سوق دهید.
  • از ابزارهای تبلیغاتی مانند برنامه ریز کلمات کلیدی ، برنامه ریز نمایشگر و گزارش های بینش حراج برای هدف قرار دادن صحیح کمپین ها استفاده کنید
  • آنچه را که برای شما مناسب است آزمایش کنید. آزمایش ها را بسازید و بر اساس نتایج مقیاس بندی کنید.
  • پیگیری تبدیل را برای نظارت بر بازده سرمایه خود انجام دهید
  • برای ارتباط با مخاطبان ، خرده فروشان – مشاغل بزرگ و کوچک نیز می توانند خود را در Merchant Center در خرید Google لیست کنند.