پول جمع شده برای حمایت از جنگ دادگاه ترامپ می تواند به شخص رئیس جمهور برسد

واشنگتن: هفته گذشته با کاهش احتمال انتخاب مجدد رئیس جمهور دونالد ترامپ ، مبارزات انتخاباتی وی شروع به انفجار جریان متناوب ایمیل ها و پیام های متنی کرد که منجر به جمع آوری پول برای “صندوق دفاع از انتخابات” به وب سایتی برای رقابت در نتیجه شد.

مانند بسیاری از مشخصه های برجسته ریاست جمهوری ترامپ ، این پیام ها حاوی نامه هایی کاملاً کلاهبردار و اشتباهات آشکار درباره تقلب در انتخابات در انتخابات 3 نوامبر بود. آنها همچنین طرفداران را در مورد اینکه کجا پول می رود گمراه می کنند.

ترامپ وعده داده است که در دادگاه پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب را به رقابت بکشاند. اما چاپ خوب نشان می دهد بسیاری از پول اهدا شده برای حمایت از این تلاش از آنجا که روز انتخابات به جای پرداخت بدهی مبارزات انتخاباتی ، کمیته ملی جمهوری خواهان را پر کرده و اخیراً ، کمک کرده است تا Save America ، یک کمیته اقدام سیاسی جدید را که ترامپ تاسیس کرده ، از زمین خارج کند .

روش غیرمعمول تقسیم مشارکت های انتخاباتی ترامپ باعث شده است تا نظارت گسترده ناظران انتخابات جلب شود ، آنها می گویند ترامپ و خانواده اش آماده بهره مندی مالی از این توافق نامه هستند.

“پل اس رایان” ، وکیل مدافع امور مالی مبارزات انتخاباتی با گروه خوب دولتی “علت مشترک” ، گفت: “این یک صندوق سرمایه گذاری است. این نکته اساسی است.” “ترامپ ممکن است فقط به ادامه این دادخواست های غیر شایسته ادامه دهد تا حامیان خود را از پول خود بدرقه کند و در سالهای آینده از آن استفاده کند و سبک زندگی خود را به هنگام نامزدی در سال 2024 مورد تحریک قرار دهد.”

کمیته ملی دموکراتیک و مبارزات انتخاباتی بایدن نیز برای یک درگیری قانونی بر سر نتیجه انتخابات پول جمع می کنند. بیشتر پول برای حساب حقوقی DNC است ، اگرچه بخشی از آن به صندوق عمومی حزب منتقل می شود ، که با محدودیت های مشابهی روبرو نیست. به گفته یکی از مقامات DNC ، می توان از این طریق برای پرداخت هزینه تبلیغات استفاده کرد ، به عنوان مثال ، اگر جمهوریخواهان سعی کنند برگه های رأی را با اشتباهات جزئی و قابل اصلاح بردارند.

رویکرد ترامپ بسیار متفاوت است.

چند روز اول پس از انتخابات ، پول هایی که ظاهراً برای مبارزه قانونی بود ، در ابتدا به کارزار انتخاباتی ترامپ برای پرداخت بدهی و همچنین RNC اختصاص یافت ، همانطور که اولین بار توسط وال استریت ژورنال گزارش شد. اما روز دوشنبه ، ترامپ Save America ، PAC جدید خود را راه اندازی کرد که اکنون آماده است بیشترین سهم را در بسیاری از موارد به دست آورد.

Save America نوعی کمیته مبارزاتی است که غالباً با عنوان “PAC رهبری” از آن یاد می شود که دارای محدودیت های مشارکت بیشتر ، 5000 دلار در سال است و محدودیت کمتری در نحوه مصرف پول دارد. بر خلاف حساب های تبلیغات انتخاباتی نامزدها ، PAC های رهبری همچنین می توانند برای پرداخت هزینه های شخصی استفاده شوند.

بررسی دقیق نحوه تقسیم کمک ها نشان می دهد که 60٪ از هر کمک مالی اکنون به Save America PAC اختصاص می یابد. 40٪ بعدی به حساب RNC می رود. فقط یک بار اهدا کننده به حداکثر سقف مشارکت برای هر گروه ، 5000 دلار برای PAC ترامپ و 35000 دلار برای RNC می رسد ، به گفته وکلای امور مالی کمپین که جزئیات ترتیب را بررسی کرده اند ، پول به حساب های قانونی ترامپ و RNC می ریزد .

در بیانیه ای ، تیم مارتاو ، مدیر ارتباطات مبارزات انتخاباتی ترامپ ، به س questionsالاتی در مورد چگونگی تقسیم کمک های مالی پرداخت نکرد.

مورتو گفت: “رئیس جمهور همیشه برنامه ریزی كرد كه این كار را انجام دهد ، برنده شود یا ببازد ، بنابراین می تواند از كاندیداها و مسائلی كه مورد توجه اوست مانند مبارزه با تقلب در رای دهندگان حمایت كند.”

سخنگوی RNC به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

سخنگوی بایدن ، اندرو بیتس گفت که تلاش ترامپ برای جمع آوری کمک مالی سوitative استفاده بود اما تعجب آور نبود.

بیتس گفت: “با توجه به اینکه این پرونده های قضایی یکی پس از دیگری از دادگاه بیرون رانده می شوند ، جا دارد که بدانیم آنها هرگز از ابتدا مهندسی نشده اند تا موفق شوند و در عوض مبنای ناخوشایند نمایش سگ و تسویه حساب هستند.”

PAC های رهبری مدتهاست که مورد سو استفاده قرار می گیرند. در حالی که قرار است از آنها برای جمع آوری پولی استفاده شود که بعداً می تواند به سایر کاندیداها اهدا شود ، اما به طور قانونی می توانند برای پرداخت هزینه های فاخر و مشکوک استفاده شوند.

آداو نوتی ، وكیل سابق كمیسیون انتخابات فدرال گفت: “آنها می توانند هزینه های مشاوره (ترامپ) به كودكان را بپردازند. آنها می توانند به دیگران هزینه های مشاوره را نیز بپردازند. آنها می توانند كتاب دون جونیور را بخرند ، این مبارزات انتخاباتی نمی تواند انجام دهد.” که اکنون در مرکز حقوقی کمپین غیر حزبی کار می کند. “آنها می توانند با این کار هر کاری کنند. هیچ محدودیتی در استفاده شخصی وجود ندارد.”

(سال گذشته RNC ، نه مبارزات انتخاباتی ترامپ ، تقریباً 100000 دلار برای خرید نسخه های کتاب “راه اندازی” دونالد ترامپ جونیور هزینه کرده است.)

ترامپ از پذیرفتن پیروزی بایدن امتناع ورزیده و بدون اثبات ادعا کرده است که تقلب رای دهندگان به طور گسترده ای انجام شده است که به نفع بایدن بوده است. وی همچنین قول داده است که در دادگاه با نتایج مبارزه کند. پیام های وی برای جمع آوری کمک مالی به دنبال استفاده از آن پیام بود.

“دموکراتها می خواهند این انتخابات را بدزدند! کلاهبرداری مانند آنچه شما هرگز ندیده اید ، ساده و ساده خواهد بود!” در صفحه اصلی جمع آوری کمک های مالی ترامپ آمده است. “ما برای اطمینان از داشتن منابع لازم برای محافظت از نتایج و ادامه مبارزه حتی پس از روز انتخابات ، به کمک شما نیاز داریم. منتظر نمانید ، اکنون برای دفاع از یکپارچگی انتخابات ما قدم بردارید!”

gfxآژانسها

هیچ شواهدی از تقلب گسترده در انتخابات سال 2020 وجود ندارد. در واقع ، مقامات انتخاباتی هر دو حزب سیاسی علنا ​​اظهار داشتند که انتخابات به خوبی پیش رفت و ناظران بین المللی تأیید کردند که هیچ تخلف جدی وجود ندارد.

موضوعاتی که ستاد انتخاباتی ترامپ و متحدانش به آن اشاره کرده اند در هر انتخابات معمول است: مشکلات در امضاها ، پاکت نامه های پنهانکاری و علائم پستی در برگه های رای گیری از طریق نامه پستی ، و همچنین احتمال وجود تعداد کمی از آراots در اشتباه یا از دست رفتن. با توجه به اینکه بایدن در حاشیه گسترده ای از ترامپ در ایالات مهم میدان نبرد ، ترامپ را رهبری می کند ، هیچ یک از این موضوعات تأثیری در نتیجه انتخابات نخواهد داشت.

چالش های حقوقی ارائه شده توسط ستاد انتخاباتی ترامپ شکایت داشته است که ناظران نظرسنجی آنها نتوانسته اند روند رأی گیری را موشکافی کنند. بسیاری از این چالش ها توسط قضات برطرف شده است ، بعضی از آنها ظرف چند ساعت پس از تشکیل پرونده است. و دوباره ، هیچ یک از شکایات هیچ دلیلی بر تأثیرگذاری نتیجه انتخابات نشان نمی دهد.