پشتیبانی جدید Schema.org برای داده های حمل و نقل خرده فروش | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

سه شنبه 22 سپتامبر 2020

از امروز حمایت می کنیم shippingDetails
نشانه گذاری schema.org به عنوان یک روش جایگزین برای خرده فروشان برای واجد شرایط بودن برای جزئیات ارسال در نتایج جستجوی Google.

از ژوئن 2020، خرده‌فروشان می‌توانند محصولات خود را در سطوح مختلف Google بدون پرداخت، از جمله در جستجوی Google فهرست کنند. ما متعهد به حمایت از راه‌هایی برای اکوسیستم برای ارتباط بهتر با کاربرانی هستیم که برای جستجوی بهترین محصولات، مارک‌ها و خرده‌فروشان به Google می‌آیند، با سرمایه‌گذاری در ابزارهای قوی‌تر در Google Merchant Center و همچنین با انواع جدید schema.org. گزینه ها.

جزئیات حمل و نقل، از جمله هزینه و زمان تحویل مورد انتظار، اغلب یک ملاحظات کلیدی برای تصمیم گیری کاربران برای خرید است. در مطالعات خودمان، شنیده ایم که کاربران به دلیل هزینه های حمل و نقل پیش بینی نشده یا نامشخص، تسویه حساب های خرید را رها می کنند. به همین دلیل است که ما اغلب اطلاعات هزینه حمل و نقل را در انواع خاصی از نتایج، از جمله فهرست‌هایی در جستجوی Google (در حال حاضر در ایالات متحده، فقط به زبان انگلیسی) نشان می‌دهیم.

جزئیات حمل و نقل در نتایج جستجوی Google

خرده فروشان همیشه قادر بوده اند تنظیمات حمل و نقل را در Google Merchant Center به منظور نمایش این اطلاعات در لیست ها پیکربندی کنند. از امروز، ما در حال حاضر نیز حمایت می کنیم
shippingDetails نوع نشانه گذاری schema.org برای خرده فروشانی که حساب های Merchant Center فعال با فیدهای محصول ندارند.

برای خرده فروشانی که به این نشانه گذاری جدید علاقه مند هستند، برای شروع به مستندات ما مراجعه کنید.