پشتیبانی جدید Schema.org از داده های حمل و نقل خرده فروشی

خلاصه سریع: از امروز ، ما پشتیبانی می کنیم shippingDetails علامت گذاری schema.org به عنوان راهی جایگزین برای خرده فروشان که واجد شرایط جزئیات حمل و نقل در نتایج جستجوی Google هستند.

از ژوئن 2020 ، خرده فروشان می توانند محصولات خود را از طریق جستجوی Google به صورت رایگان در سطح مختلف Google لیست کنند. ما متعهد به حمایت از روش های اکوسیستم برای ارتباط بهتر با کاربرانی هستیم که به Google می آیند و به دنبال بهترین محصولات ، مارک ها و خرده فروشان می گردند و هم با سرمایه گذاری در ابزار قوی تر در Google Merchant Center و هم با انواع جدید schema.org سرمایه گذاری می کنند. گزینه ها.

جزئیات حمل و نقل ، از جمله هزینه و زمان تحویل انتظار ، اغلب مورد توجه کاربران تصمیم گیری در مورد خرید است. در مطالعات خودمان ، شنیده ایم که کاربران به دلیل هزینه های پیش بینی نشده یا نامشخص حمل و نقل ، از خرید خرید صرف نظر می کنند. به همین دلیل است که ما اغلب اطلاعات مربوط به هزینه حمل و نقل را در برخی از نتایج خاص ، از جمله در لیست های رایگان در جستجوی Google (در حال حاضر در ایالات متحده ، فقط به انگلیسی) نشان خواهیم داد.

جزئیات ارسال در نتایج جستجو

خرده فروشان برای نمایش این اطلاعات در لیست ها همیشه توانسته اند تنظیمات حمل و نقل را در Google Merchant Center پیکربندی کنند. از امروز ، ما همچنین از پشتیبانی می کنیم shippingDetails نوع نشانه گذاری schema.org برای خرده فروشانی که حساب های فعال Merchant Center با فیدهای محصول ندارند.

برای خرده فروشانی که به این مارک جدید علاقه مند هستند ، برای شروع به اسناد ما مراجعه کنید.