پس از تقلب چندین ورزشکار از تبلیغات دروغین خلو هند ، SAI درخواست تحقیق می کند

دهلی نو: پس از اینکه چندین ورزشکار در سراسر کشور از طریق تبلیغات دروغین برای بازی های Khelo India سال آینده کلاهبرداری کردند ، اداره ورزش هند FIR ثبت نام کرده و خواستار تحقیق فوری شد.

بازی های Klo هندوستان قرار است سال آینده در Panchkula برگزار شود.

“اداره ورزش هند چندین شکایت از طرف ورزشکاران سطح پایه از سراسر کشور دریافت کرده است مبنی بر اینکه آگهی تبلیغاتی در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی دعوت شده است که از برنامه ها برای شرکت در بازی های Khelo India برنامه ریزی شده در Panchkula در هاریانا در سال 2021 دعوت شده است” در بیانیه ای گفت.

“در این تبلیغات از ورزشکاران خواسته شده است 6000 روپیه برای ثبت نام در اردوگاه خلوو هند واریز کنند و به آنها اطمینان داده شده است که پس از آزمایشات می توانند در بازیهای هندو هندو شرکت کنند.”

SAI گفت که در این آگهی از “آرم های وزارت امور جوانان و ورزش ، اداره ورزش هند و خلوو هند نیز استفاده شده است که باعث گمراهی چندین ورزشکار شده و معتقد است این یک تبلیغ دولتی است”.

بدنه اوج موفق شده است اطلاعات بانکی فرد مقصر را بدست آورد و خواستار تحقیقات فوری در این زمینه شد.

SAI گفت: “یک شماره تلفن در مشاوره ذکر شد. SAI با عنوان یک آرمانخواه ، موفق به دریافت اطلاعات حساب بانکی شخص ، ساکن آگرا شده است.”

“اداره ورزش هند FIR را در پلیس اوتار پرادش ثبت کرده و خواستار بررسی فوری موضوع شده است.”

Khelo India Games ، برنامه اصلی شکار استعدادهای مردمی دولت ، برای چهارمین دوره خود در سال آینده برمی گردد.

SAI به صراحت گفت که “خلو هند یک طرح دولتی است و ورزشکاران برای شرکت در آن نیازی به پرداخت هیچ پولی ندارند.

“هیچ پیگیری توسط SAI / Khelo India انجام نمی شود. ورزشکاران بر اساس عملکرد خود در بازی های مدرسه ای / بازی های دانشگاهی که توسط SGFI / AIU برگزار می شود ، مجاز به شرکت در بازی های Khelo India هستند.”