پروازهای دبی – تل آویو: سه شرکت هواپیمایی اسرائیلی برای اجرای پروازهای دبی – تل آویو از دسامبر: فرودگاه های دبی

دوبی: سه شرکت هواپیمایی اسرائیلی پروازهای مستقیم خود را از تل آویو به دبی در ماه دسامبر آغاز خواهند کرد ، ال ال دو بار روزانه خدمات را انجام می دهد ، اسرائیر شش پرواز هفتگی را ارائه می دهد و آرکیا نیز یک سرویس روزانه را انجام می دهد.

El Al خدمات خود را با هواپیمای بوئینگ 787 Dreamliner اجرا می کند ، پروازهای Israir با استفاده از Airbus A320s انجام می شود و پرواز روزانه Arkia با هواپیماهای Embraer E-195 E-Jet انجام می شود ، فرودگاه های دبی ، که عملیات هر دو فرودگاه دبی را مدیریت می کند ، گفت: بیانیه.

امارات و اسرائیل در ماه سپتامبر توافق نامه ای را برای ایجاد روابط کامل دیپلماتیک امضا کردند.

این امر باعث شد امارات متحده عربی به همراه همسایه خلیج فارس بحرین اولین کشورهای عربی در طی یک ربع قرن باشد که به دنبال روابط رسمی با اسرائیل بود ، بیشتر به دلیل ترس مشترک از ایران.

جمال الهای ، معاون مدیرعامل فرودگاه های دبی ، گفت: “انتظارات زیادی در پی امضای توافق نامه های تاریخی وجود دارد و هر دو طرف اهمیت امکان اتصال هوا را به عنوان یکی از اولین اقدامات مهم برای تحقق این انتظارات تشخیص می دهند.”

شرکت هواپیمایی دولتی دبی flydubai هفته گذشته اعلام کرد که در این ماه هر روز دو بار درگیری بین مرکز تجاری امارات و تل آویو را آغاز می کند.

امارات دبی ، بزرگترین شرکت هواپیمایی امارات متحده عربی ، از طریق توافق نامه مشترک بین شرکت های حمل و نقل ، بلیط های خدمات flydubai را می فروشد.