ویرایش Coronavirus آخرین به روزرسانی: تعداد کشته شدگان ایالات متحده بیش از 250 هزار مارک افزایش یافته است

!1 بروزرسانی جدیدبرای آخرین به روزرسانی ها اینجا را کلیک کنید

نیروهای ویژه استرالیایی به 39 قتل غیرقانونی در افغانستان مشکوک شدند – جنرال

با افزایش میزان ویروس ، مدارس شهر نیویورک دوباره تعطیل می شوند

  • شهردار دموکرات در یک کنفرانس خبری گفت ، بزرگترین سیستم مدارس دولتی کشور یادگیری حضوری را در روز پنجشنبه متوقف می کند و بیش از 1 میلیون کودک را حداقل از طریق شکرگذاری به کلاسهای آنلاین می فرستد.
  • این شهر هنوز به معیارهای بازگشایی کلاسها رضایت نداده است ، اما دبلاسیو گفت که آنها شامل افزایش آزمایش ویروس بر روی کودکان در مدارس و اجازه بازگشت دانش آموزان فقط در صورت رضایت والدینشان از این آزمایش است.

ترامپ هیچ برنامه ای برای میزبانی اجلاس G7 نداشته است

  • سه منبع دیپلماتیک روز چهارشنبه گفتند ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده پس از لغو گردهمایی در ماه ژوئن به دلیل همه گیری COVID-19 ، برنامه ای برای میزبانی اجلاس کشورهای پیشرفته گروه هفت (G7) نداشته است.

بایدن در یک پیروزی تاریخی به 80 میلیون رای نزدیک می شود

  • با ادامه شمارش آراots و آرا انتخابات آراots انتخابات سال 2020 و شکسته شدن تعداد مشارکت در انتخابات سال 2020 ، تعداد پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب به رکورد 80 میلیون رأی نزدیک می شود.
  • بایدن پیش از این رکورد بیشترین تعداد آرا برای کاندیدای پیروزی ریاست جمهوری را ثبت کرده است ، و دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا نیز بیشترین میزان آرا را برای یک نامزد از دست رفته کسب کرده است.
  • با بیش از 155 میلیون رأی شمارش شده و کالیفرنیا و نیویورک همچنان شمارش می شود ، بر اساس داده های آسوشیتدپرس و پروژه انتخابات ایالات متحده ، میزان مشارکت در انتخابات 65٪ از کل رای دهندگان واجد شرایط است.

با افزایش عفونت ، مرگ ناشی از COVID-19 در ایالات متحده از 250،000 مارک فراتر رفت

  • طبق آمار رویترز ، تعداد مرگ ناشی از COVID-19 در ایالات متحده در روز چهارشنبه از 250،000 نفر عبور کرد ، زیرا موج ویروس سوم کرونا ویروس جدیدی را به وجود می آورد و سیستم مراقبت های بهداشتی را تحت فشار قرار می دهد.
  • تعداد افراد بستری شده در این ویروس تا بعد از ظهر چهارشنبه به حداقل 78،630 نفر رسید که بالاترین میزان در طول یک روز در طی همه گیری بود.
  • استانداران و مقامات محلی طی روزهای اخیر اقدامات مختلفی را برای تلاش برای مهار موج جهشی انجام داده اند. کلیولند از ساکنان خواست که در خانه بمانند ، مأموریتهای نقاب در مکانهایی که قبلاً در برابر آنها مقاومت کرده بودند ، تصویب شد و منطقه مدرسه نیویورک ، بزرگترین منطقه در ایالات متحده ، یادگیری حضوری را از روز پنجشنبه متوقف می کند.

ویروس کرونا ویرایش کلاسهای معلمان آمریكا است

  • در سراسر ایالات متحده ، مرگ مربیان در بافت مدرسه شکسته است و جان معلمان ، مدیران ، سرپرستان ، مربیان ، یک دبیر مدرسه راهنمایی ، یک نگهبان امنیتی را گرفته است. این تلفات هیئت های مدارس را مجبور به تصمیم گیری سخت در مورد باز نگه داشتن کلاس ها کرده و دانش آموزان و کارمندان را غمگین کرده است.