هیچ کس با پست بزرگ و کوچک نمی شود: رهبران BJP به سوشیل مودی

دهلی نو: در میان تعلیق نسبت به معاون بعدی وزیر بحار ، اظهارات روز یکشنبه سوشیل مودی مبنی بر اینکه هیچ کس نمی تواند پست کارگر حزبی را از او بگیرد ، واکنش رهبران BJP را برانگیخت.

وزیر اتحادیه ، گیریرا سینگ ، با برچسب گذاری در توییت مودی گفت که هیچ کس با ارسال یک پست بزرگ و کوچک نمی شود.

سوشیل مودی با استفاده از توییتر خود صبح امروز از BJP و Sangh Parivar تشکر کرده بود.

“BJP و Sanvar Parivar در زندگی سیاسی 40 ساله آنقدر به من دادند که هیچ شخص دیگری به آن مبتلا نشد. من هر مسئولیتی را که به من داده شود در آینده برکنار خواهم کرد. هیچ کس نمی تواند پست (کارگری) من را بردارد ، “او به هندی توییت کرد.

در پاسخ به آن ، سینگ گفت ، “سوشیلجی شما یک رهبر هستید ، معاون وزیر را داشتید و یک رهبر خواهید بود. هیچ کس با ارسال پست بزرگ و کوچک نمی شود. ”

با تکرار همین احساسات ، نماینده BJP از Jharkhand Nishikant Dubey در توئیتر نوشت که “این حزب مادر کارگران خود است”.

“این باعث می شود شخصی مانند من و شما با دور زدن کرور مردم به یک رهبر تبدیل شوید. افکار شما به کارگرانی مثل من جهت می دهد. “او در واکنش به توییت سوشیل مودی گفت.

دوره چهارم دوره MLA کاتیار ، Tarkishore Prasad ، روز یکشنبه به عنوان رهبر حزب قانونگذار BJP معرفی شد ، و این گمانه زنی ها را در مورد اینکه او می تواند معاون وزیر وزیر در دولت جدید NDA به ریاست نیتیش کومار باشد ، دامن زد.

سوشیل مودی در آخرین مجمع رهبر حزب قانونگذار بود.

Bettiah MLA Renu Devi به عنوان معاون حزب حزب قانونگذار حزب انتخاب شده است و وی می تواند معاون دیگری از حزب زعفران در وزارت NDA باشد که عصر روز دوشنبه سوگند یاد می کند.

سوشیل کومار مودی نام پراساد را به عنوان رهبر حزب قانونگذار حزب پیشنهاد کرد که توسط همه MLA های تازه انتخاب شده انتخاب شد.