هیئت کنگره قادر به بحث و بررسی دقیق در مورد بهار نیست

دهلی نو: کمیته شش نفره AICC برای کمک به رئیس جمهور موقت کنگره ، سونیا گاندی ، نمی تواند در مورد نتایج نظرسنجی بیهار بحث مفصلی در روز سه شنبه داشته باشد زیرا اعضای اصلی احمد پاتل و AK آنتونی به دلایل شخصی نتوانستند در آن شرکت کنند. اختلافات لفظی در محافل حزب از زمان صدور رای نظرسنجی بهار همچنان ادامه داشت. پیش از جلسه ، برخی دیگر از رهبران سخنان کاپیل سیبال در مورد اوضاع احزاب را مورد انتقاد قرار دادند. روز همچنین مبارزات انتخاباتی # رهبر من RahulGandhi را آغاز کرد که توسط شاخه رسانه های اجتماعی حزب آغاز شد. منابع گفتند که پیشنهادی برای تشکیل پانلی برای بررسی آنچه برای کنگره در نظر سنجی های بیهار رخ داده وجود دارد.

جلسه پنل AICC با حضور آمبیکا سونی ، موکول واسنیک ، راندیپ سورجولا و KC ونوگوپال برگزار شد. گزارش شده است که در این جلسه برنامه حزب برای ارسال دو کرور امضا علیه قوانین بحث برانگیز مرکز در مورد این مرکز مورد بحث قرار گرفت. در این جلسه همچنین آموخته شده است که در مورد مسئله ناشی از حمله BJP به کنگره در مورد نگرش این حزب به گروه احزاب گوپکار در دره کشمیر بحث شده است. به گفته وی ، راجنی پاتیل ، از AICC مسئول J&K ، همچنین از وی خواسته شد تا مختصری در مورد بحث و گفتگوهای انجام شده و تصمیمات گرفته شده توسط رهبران ایالت در مورد این موضوع ارائه دهد.

در حالی که نشانه ای از رهبری وجود داشت ، رهبر طبقه کنگره لوک سبها ، آدیر رانجان چودوری ، از اهداف سیبال انتقاد کرد و تعجب کرد که چرا او برای حزب در بهار تبلیغات نکرده است ، و این واقعیت را نادیده می گیرد که این AICC است که تصمیم می گیرد چه کسی برای هر یک از مبارزات انتخاباتی شرکت کرده است. انتخابات “پس از سال 2019 ، راهول گاندی به دنبال نتیجه بد کنگره در سراسر کشور کناره گیری کرد و اکنون هیچ کس نمی تواند قصد راهول یا سونیا را زیر سوال ببرد.

آنها کنار رفتند و همچنین پیشنهاد دادند که شخصی خارج از خانواده گاندی باید حزب را رهبری کند. در شرایط فعلی ، سیبال باید خطبه های خود را متوقف کند و به زمین بیاید و برای حزب کار کند. سلمان خورشید یکی دیگر از وفاداران گاندی به رسانه ها گفت ، “من فکر نمی کنم که ما در مورد موضوعات خارج از تشریفات حزب بحث کنیم. من فکر نمی کنم ما باید با مردم بیرون بازی کنیم.

کارهای جدی وجود دارد که باید انجام شود. افرادی مانند من هیچ نگرانی از آینده ما ندارند زیرا ما در مهمانی خود احساس راحتی می کنیم. ” با این حال ، بسیاری از رهبران کنگره ، این موارد را “عملکرد فرماندهی” می دانستند که هدف آنها ارسال سیگنال به “وفاداران” بود. برخی از رهبران تلاش کرده اند تا اظهار نظر درمورد مسائل مربوط به احزاب را اعلام کنند و اظهارات سیبال را زیر نظر کمیته انضباطی قرار دهند اما بسیاری دیگر اظهار داشتند که در صورت استفاده از چنین دوره ای بهمن تلافی وجود دارد.