هندی-آمریکایی به عنوان رئیس ستاد به عنوان سرپرست وزارت دفاع ایالات متحده منصوب شد

واشنگتن: پنتاگون اعلام کرد که کاش پاتل-آمریکایی هندی به عنوان رئیس ستاد سرپرست وزارت دفاع آمریکا کریس میلر منصوب شده است.

انتصاب جدید از پنتاگون یک روز پس از آن صورت می گیرد که ترامپ وزیر دفاع مارک اسپر را برکنار و رئیس مرکز ملی مبارزه با تروریسم ، کریس میلر را به عنوان سرپرست وزارت دفاع منصوب کرد.

پنتاگون روز سه شنبه گفت كه میلر توابع و مسئولیت های نقش جدید را دوشنبه بر عهده گرفت.

پنتاگون روز سه شنبه اعلام كرد: “كاش پاتل ، كه هم اكنون در كاركنان شوراي امنيت ملي است ، توسط سرپرست وزير ميلر به عنوان رئيس ستاد خود انتخاب شده است.”

وی جایگزین جن استوارت شد که اوایل روز استعفا داد.

جوزف کرنان ، معاون وزیر دفاع در امور سیاست دکتر جیمز اندرسون ، معاون وزیر اطلاعات و امنیت ، نامه های استعفا را ارسال کرده است.

کاشیاپ پرامود پاتل یا معروف به کش پاتل قبلاً به عنوان مشاور ارشد مبارزه با تروریسم در کمیته انتخاب دائمی مجلس فعالیت کرده بود.

در ژوئن 2019 ، پاتل 39 ساله به عنوان مدیر ارشد اداره مبارزه با تروریسم شورای امنیت ملی (NSC) در کاخ سفید منصوب شد.

ریشه پاتل در نیویورک ریشه در گجرات دارد. با این حال ، والدین او از شرق آفریقا هستند – مادر از تانزانیا و پدر از اوگاندا. آنها در سال 1970 از کانادا به آمریکا آمدند. خانواده در اواخر دهه 70 به کوئینز در نیویورک – که اغلب هند کوچک نامیده می شود – نقل مکان کردند.

پاتل پس از تحصیل در نیویورک و کالج در ریچموند ، ویرجینیا و دانشکده حقوق در نیویورک ، به فلوریدا رفت و در آنجا چهار سال مدافع عمومی ایالتی و سپس چهار سال مدافع عمومی فدرال بود.

از فلوریدا ، وی به عنوان دادستان تروریسم در وزارت دادگستری به واشنگتن دی سی نقل مکان کرد. در اینجا وی حدود سه سال و نیم دادستان بین المللی تروریسم بود. در این دوره ، او در سراسر جهان ، در امریکا در آفریقای شرقی و همچنین در اوگاندا و کنیا ، پرونده هایی را کار کرد.

وی در حالی که هنوز در وزارت دادگستری شاغل بود ، به عنوان یک غیرنظامی برای پیوستن به فرماندهی عملیات ویژه در وزارت دفاع رفت.

در پنتاگون ، وی به عنوان وكیل وزارت دادگستری با افراد نیروهای ویژه نشست و در زمینه اهداف مشاركت بین اداری در سراسر جهان كار كرد.

پس از یک سال حضور در این سمت حساس ، داوین نونس ، نماینده مجلس ، رئیس منتخب دائمی مجلس در کمیته اطلاعات ، وی را به عنوان مشاور ارشد مبارزه با تروریسم منصوب کرد.