نیویورک از ترامپ مشاوره پرداخت هایی می کند که مالیات وی را کاهش می دهد

نیویورک: دادستان کل نیویورک احضاریه ای را برای سوابق مربوط به هزینه های مشاوره پرداخت شده به ایوانکا ترامپ به عنوان بخشی از تحقیقات گسترده مدنی در مورد معاملات تجاری رئیس جمهور ، به سازمان ترامپ ارسال کرده است.

نیویورک تایمز با استناد به منابع ناشناس گزارش داد که احضاریه مشابهی توسط دادستان منطقه منهتن برای شرکت دونالد ترامپ رئیس جمهور ارسال شده است که در حال انجام تحقیقات جنایی موازی است.

آسوشیتدپرس نمی تواند بلافاصله استیضاح دادستان منطقه را به طور مستقل تأیید کند ، اما آنچه توسط دادستان کل لتیا جیمز ارسال شده است توسط یک مقام مسئول در مورد تحقیقات توصیف شده که خواست نامش فاش نشود.

درخواست های مربوط به سوابق گزارش اخیر در روزنامه تایمز ، که بخشی از آن به دلیل پرونده های مالیاتی ترامپ بود ، مبنی بر اینکه رئیس جمهور با کسر 26 میلیون دلار هزینه مشاوره به عنوان هزینه تجارت ، مسئولیت مالیات بر درآمد شرکت خود را طی چندین سال کاهش داده است.

به نقل از تایمز ، سوابق به شدت اظهار داشت که 747،622 دلار از این هزینه ها از طریق شرکتی که ایوانکا ترامپ ، دختر رئیس جمهور داشت ، در زمانی که وی همچنین مدیر سازمان ترامپ بود ، پرداخت شده است.

اگر درست باشد، لزوما یک مشکل برای ایوانکا ترامپ خودش مطرح می کنند، تا زمانی که او مالیات بر درآمد در پرداخت مشاوره، که او عمومی گزارش پرداخت می شود.

با این حال ، این می تواند سوالاتی را در مورد مجاز بودن تخفیف مالیاتی مربوط به سازمان ترامپ ایجاد کند. خدمات درآمد داخلی است، در گذشته، به دنبال مجازات های مدنی بیش از بزرگ هزینه مشاوره نوشتن آف آن را به طفره رفتن بدهی مالیاتی ساخته شد.

تایمز نوشت هیچ نشانه ای وجود ندارد که ایوانکا ترامپ هدف تحقیقات ایالت و شهر باشد.

او اواخر روز پنجشنبه در توییتر گفت: “این آزار و اذیت کاملاً ساده و ساده است.” “این” پرسش “توسط دموکراتهای NYC 100٪ با انگیزه سیاست ، تبلیغات و خشم است. آنها به خوبی می دانند که اینجا چیزی وجود ندارد و هیچ منافع مالیاتی هم ندارد. این سیاستمداران به راحتی بی رحم هستند. ” وکیل سازمان ترامپ ، آلن گارتن و دفتر ارتباطات رسانه ای آن بلافاصله پیام های روز پنجشنبه را پاسخ ندادند.

جیمز و دادستان منطقه منهتن ، سیروس ونس جونیور ، هر دو دموکرات ، هر دو تحقیق گسترده ای را درباره امور تجاری ترامپ انجام می دهند.

هر دو تحقیق حداقل تا حدی مربوط به ادعاهایی است که در گزارش های خبری و توسط وکیل سابق رئیس جمهور ترامپ ، مایکل کوهن ، مبنی بر اینکه ترامپ سابقه تورم ارزش برخی از دارایی ها را برای تحت تأثیر قرار دادن بانک ها و شرکای تجاری خود دارد ، مربوط است ، اما هنگام درخواست مالیات ، این ارزش را کاهش می دهد فواید.

ونس به عنوان بخشی از تحقیقات درگیر یک دادگاه طولانی بود که به دنبال دسترسی به پرونده های مالیاتی ترامپ بود.