نظرسنجی های ایالات متحده 2020: مبارزات انتخاباتی ترامپ درخواست اصلی را در دادخواست پنسیلوانیا رد می کند

هریسبورگ: مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ در دادخواست خود خواستار جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات در پنسیلوانیا ، جایی که جو بایدن ، دموکرات ، ترامپ را برای تصرف ایالت و کمک به پیروزی در کاخ سفید ، در خواست خود را پس می گیرد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ پیش از جلسه روز سه شنبه این پرونده ، در این دادخواست که صدها هزار رأی نامه پستی و غیابی ، به طور دقیق 682،479 رأی داده شده ، به بیرون ریخته شد ، زیرا آنها بدون اینکه نمایندگان آن قادر به تماشا باشند ، پردازش شد.

در دادخواست تجدید نظر شده این کمپین ، که روز یکشنبه در دادگاه فدرال ثبت شد ، هدف جلوگیری از پنسیلوانیا برای صدور پیروزی براین در این ایالت حفظ شده است و ادعای خود در مورد رفتار مطلوب تر رای دهندگان دموکرات نسبت به رای دهندگان جمهوری خواه را حفظ می کند.

این مبارزات هنوز در این دادخواست ادعا می کند که صدها هزار رای به درستی پردازش نشده اند.

تیم مورتو ، سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ در توییتی نوشت:

این کمپین روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که “از نظر استراتژیک تصمیم گرفته است دادخواست خود را برای اتکا به ادعاهای نقض بند حمایت برابر 14 ماده 14 قانون اساسی ایالات متحده بازسازی کند.”

مبارزات انتخاباتی ترامپ این ادعا را در مورد صدها هزار رأی نامه پستی و غیابی ارائه نمی کند. در عوض ، در دادخواست تجدیدنظر شده ، این هدف را ایجاد می کند که به رأی دهندگان فرصتی می دهد تا آرای رایانامه ای را که قرار بود به دلیل مشخصات فنی رد صلاحیت شوند ، تعمیر کنند. این ادعا می کند که برخی از شهرستانهای تحت کنترل دموکراتها به رای دهندگان اجازه این کار را می دهند ، در حالی که شهرستانهای جمهوریخواه این کار را نکردند ، با این استدلال که با رای دهندگان دموکرات رفتار مطلوبتری نسبت به رای دهندگان جمهوریخواه داشتند.

آسوشیتدپرس در تاریخ 7 نوامبر پس از مشخص شدن اینکه آرا remaining باقیمانده برای شمارش در پنسیلوانیا اجازه نمی دهد تا ترامپ جبران کند ، مسابقه ریاست جمهوری را برای بایدن فراخواند. ترامپ از پذیرفتن امتناع کرده است.

این دادخواست متهم می کند که “شهرستانهای سنگین دموکراتیک” با شناسایی آرا نامه های پستی قبل از روز انتخابات که دارای نقص بودند – از جمله فاقد “پاکت محرمانه” داخلی یا فاقد امضای رای دهنده در پاکت خارج ، قانون را نقض کردند که رای دهنده بتواند آن را اصلاح کند و اطمینان حاصل کند که آرا شمرده می شود ، “درمان” نامیده می شود.

در این دادخواست آمده است که شهرستان های سنگین جمهوری خواه “طبق قانون پیروی کرده و روند درمانی را اعلام نکرده و از بسیاری از حقوق محروم کردند.”

کلیف لوین ، یک وکیل به نمایندگی از کمیته ملی دموکرات ، که به دنبال مداخله است ، گفت که مشخص نیست که به چه تعداد از رای دهندگان فرصت داده شده تا رای خود را تنظیم کنند و هیچ چیز غیرقانونی در این مورد وجود ندارد.

اما او گفت ، این حداقل و مطمئناً کمتر از حاشیه است – تقریباً 70،000 – که بایدن و ترامپ را از هم جدا می کند.

لوین گفت: “این اعداد حتی به مرز بین دو نامزد نزدیک نیستند ، حتی حتی نزدیک نیستند.”

در هر صورت ، هیچ قانونی در قانون ایالتی وجود ندارد که از کمک به شهرستانها برای تعیین رأی گیری که دارای نقص فنی باشد ، جلوگیری کند. لوین گفت: این دادخواست شامل هیچ ادعایی مبنی بر رأی غیرقانونی کسی نیست.

لوین گفت: “آنها واقعاً باید از شهرستانهایی كه به (رأی دهندگان) اجازه اصلاح نداده اند ، شکایت كنند.” “هدف باید اطمینان از شمردن هر رای باشد.”

وزیر امور خارجه پنسیلوانیا ، کتی بووکوار ، وزیر دموکرات ، دموکرات ، روز یکشنبه در دادگاه پاسخ داد و از قاضی خواست که پرونده را رد کند. وکلای ایالتی نوشتند که دادگاه های ایالتی صلاحیت صحیح موضوع را دارند و در این دادخواست هیچ “ادعای قابل قبول تخفیف از هیچ نظریه حقوقی” وجود ندارد.

بیش از 2.6 میلیون برگه رای گیری از طریق پست توسط شهرستانها گزارش شده است و هیچ گزارشی از طرف مقامات انتخاباتی ایالت یا شهرستان یا دادستان کلاهبرداری یا هرگونه مشکل دیگر در صحت شمارش گزارش نشده است.

موضوع اصلی ترامپ و طرفدارانش این ادعا بود که فیلادلفیا – یک سنگر دموکراتیک که ترامپ بد شکست خورد – به نمایندگان مبارزات انتخاباتی ترامپ اجازه تماشای برگه های رای گیری از طریق نامه و غیاب را نداده است.

با این حال ، وکلای جمهوری خواه در یک دادگاه جداگانه از دادگاه فدرال اعتراف کردند که آنها ناظران معتبری را در حال بررسی آرا watching نامه های پستی در فیلادلفیا تأیید کرده اند. دولت فرماندار تام ولف گفته است كه ناظران آراot از همه احزاب در تمام مراحل ناظر بودند و “هر تلقینی در غیر این صورت كذب است.”