نخست وزیر مودی برای افتتاح مجتمع مسکونی اداری و ترافیکی دادگاه تجدیدنظر مالیات بر درآمد در Cuttack

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز چهارشنبه از طریق کنفرانس ویدئویی یک مجتمع مسکونی عالی و عالی برای اقامت در دفتر دادگاه تجدیدنظر مالیات بر درآمد (ITAT) را در Cuttack افتتاح خواهد کرد.

دفتر نخست وزیر گفت: راوی شانکار پراساد ، وزیر حقوق اتحادیه ، دارمندرا پرادان ، وزیر نفت اتحادیه ، ناوین پتنائیک ، رئیس ارشد ادیشا ، رئیس دادگستری و قضات دادگاه عالی اوریسا ، به همراه سایر رجال دیگر نیز در ساعت 4:30 بعد از ظهر در این مراسم حضور خواهند داشت. در یک بیانیه.

دادگاه تجدیدنظر مالیات بر درآمد ، همچنین به عنوان ITAT شناخته می شود ، یک نهاد قانونی مهم در زمینه مالیات های مستقیم است و با توجه به یافته های واقعی ، دستورات آن به عنوان نهایی پذیرفته می شود.

در حال حاضر ریاست آن را عدالت (Retd) PP بات ، قاضی سابق دادگاه های عالی جارخند و گجرات بر عهده دارد.

ITAT اولین دادگاهی بود که در 25 ژانویه 1941 ایجاد شد و همچنین به عنوان “دادگاه مادر” شناخته می شود.

با شروع سه نیمکت در سال 1941 ، در دهلی ، بمبئی و کلکته اکنون به 63 نیمکت و دو نیمکت مدار در سی شهر هند گسترش یافته است.

نیمکت Cuttack از ITAT ایجاد و از 23 مه 1970 آغاز به کار کرد.

حوزه قضایی Cuttack Bench به کل ادیشا گسترش می یابد. بیش از 50 سال در یک محوطه اجاره ای کار می کرد.

PMO گفت ، مجتمع مسکونی اداری و تاسیس شده جدید ITAT ، Cuttack در زمینی به مساحت 1.60 جریب زمین که توسط دولت ایالتی ادیشا در سال 2015 بدون هزینه اختصاص یافته است ، گسترش یافته است.

مساحت کل مجتمع اداری 1938 متر مربع در سه طبقه شامل اتاقهای بزرگ دادگاه ، اتاق فوق مدرن ضبط ، اتاقهای مجهز برای اعضای نیمکت ، اتاق کتابخانه ، مدرن مجهز است. این سالن کنفرانس ، با فضای کافی برای طرفین دعوا ، اتاق بار برای وکلا ، حسابداران رسمی ، گفت.