نحوه استفاده از گزارش های هرزنامه در Google

با تشکر از کاربران ما ، هر روز صدها گزارش هرزنامه دریافت می کنیم. در حالی که بسیاری از گزارش های هرزنامه منجر به اقدامات دستی می شوند ، اما آنها بخش کوچکی از اقدامات دستی را که صادر می کنیم نشان می دهند. بیشتر اقدامات دستی ناشی از کاری است که تیم های داخلی ما به طور منظم برای شناسایی هرزنامه و بهبود نتایج جستجو انجام می دهند. امروز ما در حال به روزرسانی مقالات مرکز راهنما هستیم تا بهتر این روش را منعکس کنیم: ما فقط از گزارش های هرزنامه برای بهبود الگوریتم های شناسایی هرزنامه استفاده می کنیم.

گزارش های هرزنامه نقش بسزایی دارند: آنها به ما کمک می کنند تا بفهمیم سیستم های خودکار شناسایی هرزنامه در کجای پوشش قرار دارند. در بیشتر مواقع ، رفع مشکل اساسی در سیستم های تشخیص خودکار برای ما بسیار مهمتر از اقدام دستی در یک URL یا سایت منفرد است.

از نظر تئوری ، اگر سیستم های خودکار ما عالی بودند ، ما تمام اسپم ها را می گرفتیم و اصلاً به سیستم های گزارشگری احتیاج نداریم. واقعیت این است که اگرچه سیستم های شناسایی هرزنامه ما به خوبی کار می کنند ، اما همیشه جای پیشرفت دارد و گزارش هرزنامه منبع مهمی برای کمک به ما در این زمینه است. گزارش های هرزنامه به صورت جمع به ما کمک می کند روندها و الگوهای محتوای هرزنامه را برای بهبود الگوریتم های خود تجزیه و تحلیل کنیم.

به طور کلی ، یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از هرزنامه در خارج از جستجو ، اتکا به محتوای با کیفیت بالا ایجاد شده توسط انجمن وب و توانایی ما در ظاهر کردن آن از طریق رتبه بندی است. درباره روش ما برای بهبود جستجو و ایجاد نتایج عالی می توانید در سایت How Search Works بیشتر بدانید. دارندگان و تولیدکنندگان محتوا همچنین می توانند بیاموزند که چگونه از طریق منابع Google Webmasters ما ، محتوایی با کیفیت بالا ایجاد کنند تا در جستجو موفق باشند. سیستم های شناسایی هرزنامه ما با سیستم های مرتب سازی منظم ما کار می کنند و گزارش های هرزنامه به ما کمک می کند تا هر دو را بهبود ببخشیم بنابراین بسیار از آنها استقبال می کنیم.

اگر س anyال یا نظری دارید ، لطفاً با ما در میان بگذارید در توییتر.

ارسال شده توسط گری