نتایج غنی و کنسول جستجو کنفرانس وب مستر Lightning Talk

چند هفته پیش ، یک جلسه بحث و تبادل نظر درباره وب مستر برگزار کردیم ، این بار در مورد نتایج غنی و کنسول جستجو. در طول صحبت ، ما یک گفتگوی زنده برگزار کردیم و بسیاری از بینندگان س askedالاتی را مطرح کردند – ما سعی کردیم به همه آنچه که می توانیم پاسخ دهیم ، اما مهارت تایپ ما با چالش مطابقت ندارد … بنابراین ما فکر کردیم که سوالات مطرح شده در این وبلاگ را پیگیری خواهیم کرد پست.

اگر ویدئو را از دست نداده اید ، می توانید آن را در زیر تماشا کنید: در اینجا نحوه شروع کار با نتایج غنی و استفاده از Search Console برای بهینه سازی ظاهر جستجو در جستجوی Google بحث شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=B4MlM1sJ5ZE

نتایج غنی و سوالات متداول کنسول جستجو

آیا سایتی در صورت اجرای داده های ساخت یافته ، در مقایسه با رقبا رتبه بالاتری خواهد داشت؟

داده های ساختاری به خودی خود یک عامل رتبه بندی عمومی نیست. با این حال ، این می تواند به Google کمک کند تا درک کند که صفحه مربوط به چه چیزی است ، که می تواند ما را در نشان دادن آن در صورت لزوم آسان تر کند و آن را واجد شرایط برای تجربیات جستجوی اضافی کند.

توصیه می کنید از کدام داده های ساختاریافته در صفحات دسته تجارت الکترونیک استفاده کنید؟

شما نیازی به علامت گذاری محصولات در یک صفحه دسته بندی ندارید ، فقط یک محصول باید وقتی علامت گذاری می شود که عنصر اصلی یک صفحه باشد.

چه مقدار محتوا باید در داده های ساخت یافته من گنجانده شود؟ آیا ممکن است زیاد باشد؟

اینکه داده های ساختاریافته بتوانید در صفحات خود پیاده سازی کنید محدودیتی ندارد ، اما مطمئن باشید که به دستورالعمل های کلی پایبند هستید. به عنوان مثال نشانه گذاری باید همیشه برای کاربران قابل مشاهده باشد و نماینده محتوای اصلی صفحه باشد.

دقیقاً کلیک و پرسش های متداول بر اساس چه مواردی است؟

صفحه س Questionالات متداول (FAQ) شامل لیستی از سوالات و پاسخهای مربوط به یک موضوع خاص است. صفحات سQالات متداول با علامت گذاری صحیح ممکن است واجد شرایط باشند که در جستجو و نتیجه ای در دستیار Google نتیجه ای غنی داشته باشند ، که به مالکان سایت کمک می کند تا به کاربران مناسب دسترسی پیدا کنند. این نتایج غنی شامل قطعه هایی با سوالات متداول است که به کاربران امکان می دهد پاسخ های آنها را گسترش داده و جمع کنند. هر بار که چنین نتیجه ای در نتایج جستجو برای کاربر ظاهر می شود ، به عنوان احساسی در Search Console محاسبه می شود و اگر کاربر برای بازدید از وب سایت کلیک کند ، به عنوان یک کلیک محاسبه می شود. کلیک ها برای گسترش و جمع شدن نتیجه جستجو به عنوان کلیک در Search Console محاسبه نمی شوند زیرا کاربر را به وب سایت هدایت نمی کند. شما می توانید با استفاده از برگه “ظاهر جستجو” در گزارش عملکرد جستجو ، بازبینی ها و کلیک ها را در مورد نتایج غنی پرسش و پاسخ بررسی کنید.

آیا Google نتایج پرباری برای بررسی های انجام شده توسط سایت میزبان بررسی نشان می دهد؟

بازبینی ها نباید توسط مشاغل یا ارائه دهنده محتوا نوشته یا ارائه شود. طبق دستورالعمل های تکه های بررسی ما: “رتبه بندی باید مستقیماً از طریق کاربران تأمین شود” – انتشار نظرات نوشته شده توسط خود این کسب و کار مغایر با این دستورالعمل ها است و ممکن است یک اقدام دستی را ایجاد کند.

انواع طرحواره وجود دارد که توسط Google استفاده نمی شود ، چرا ما باید از آنها استفاده کنیم؟

گوگل از تعدادی از طرحواره ها پشتیبانی می کند ، اما سایر موتورهای جستجو می توانند از انواع مختلفی برای نمایش نتایج غنی استفاده کنند ، بنابراین ممکن است بخواهید آن را برای آنها پیاده سازی کنید.

چرا نتایج غنی که قبلاً در جستجو ظاهر شده بودند ، گاهی از بین می روند؟

الگوریتم Google متناسب با متغیرهای مختلف از جمله سابقه جستجو ، موقعیت مکانی و نوع دستگاه ، نتایج جستجو را برای ایجاد آنچه که فکر می کند بهترین تجربه جستجو برای هر کاربر است ، تنظیم می کند. در بعضی موارد ، ممکن است مشخص شود که یک ویژگی از ویژگی دیگر مناسبتر است یا حتی بهترین پیوند آبی ساده است. گزارش وضعیت نتایج غنی را بررسی کنید ، اگر کاهش تعداد موارد معتبر یا افزایش اشتباهات را مشاهده نمی کنید ، اجرای شما خوب است.

چگونه می توانم داده های ساختاری ایجاد شده خود را به صورت پویا تأیید کنم؟

مطمئن ترین راه برای بررسی پیاده سازی داده های ساختاریافته ، بازبینی URL در Search Console است. این اطلاعات در مورد نسخه نمایه شده Google از یک صفحه خاص را فراهم می کند. برای صدور حکم می توانید از ابزار عمومی Rich Results Test نیز استفاده کنید. اگر داده های ساخت یافته را از طریق آن ابزارها نمی بینید ، نشانه گذاری شما معتبر نیست.

چگونه می توانم داده های ساخت یافته را در وردپرس اضافه کنم؟

تعدادی افزونه وردپرس در دسترس است که می تواند به افزودن داده های ساختاریافته کمک کند. همچنین تنظیمات طرح زمینه خود را بررسی کنید ، همچنین ممکن است از برخی انواع نشانه گذاری پشتیبانی کند.

با منسوخ شدن ابزار ساختاری آزمایش داده ، آیا آزمایش Rich Results از داده های ساختاری که توسط جستجوی Google پشتیبانی نمی شوند پشتیبانی می کند؟

آزمون Rich Results Test از تمام داده های ساختاریافته پشتیبانی می کند که نتیجه ای غنی در جستجوی Google ایجاد می کند و با ایجاد تجربیات جدید Google برای انواع داده های ساختاریافته ، در این آزمون پشتیبانی از آنها را نیز اضافه خواهیم کرد. در حالی که ما برای لغو ابزار آزمایش ساختار داده آماده می شویم ، در حال بررسی نحوه پشتیبانی یک ابزار عمومی در خارج از Google خواهیم بود.

گوش به زنگ باشید!

اگر صحبت های قبلی رعد و برق ما را از دست نداده اید ، لیست پخش WMConf Lightning Talk را بررسی کنید. همچنین برای آینده ویدیوهای بیشتر حتماً در کانال YouTube ما مشترک شوید! ما قطعاً توصیه می کنیم برای شرکت در جلسات گفتگوی زنده و جلسه پرسش و پاسخ برای هر قسمت ، به برنامه های برتر در YouTube بپیوندید!

ارسال شده توسط دانیل وایزبرگ، مدافع جستجو