معرفی نام سایت در جستجوی گوگل | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

جمعه 14 اکتبر 2022

امروزه، Search نام‌های سایت را در نتایج جستجوی تلفن همراه معرفی می‌کند تا شناسایی وب‌سایتی که با هر نتیجه مرتبط است را آسان‌تر کند، و ما نحوه نشان دادن نام سایت مورد نظر خود را با داده‌های ساختاریافته به اشتراک می‌گذاریم.

نام‌های سایت در حال حاضر برای نتایج جستجوی Google تلفن همراه به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، ژاپنی و آلمانی در دسترس هستند و در چند ماه آینده به زبان‌های دیگری نیز عرضه خواهند شد.

نام سایت در نتایج جستجوی گوگل

جستجوی گوگل برای شناسایی نام سایت برای نتایج جستجو به منابع مختلفی متکی است. برای نشان دادن نام سایت ترجیحی خود، می توانید از داده های ساختاریافته در صفحه اصلی خود استفاده کنید تا به Google بگویید نام سایت باید چه باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام این کار، اسناد نام سایت را بررسی کنید.

ما همچنین توصیه می‌کنیم برای اطلاع از آخرین بهترین شیوه‌ها، دوباره اسناد مربوط به فاویکون‌ها را مرور کنید. ما همچنان به نمایش فاویکون‌ها در جستجو ادامه می‌دهیم و توصیه می‌کنیم نمادی با حداقل 48 پیکسل ارائه کنید و از دستورالعمل‌های فاویکون موجود پیروی کند.

مانند همیشه، اگر سؤال یا بازخوردی در مورد این تغییر دارید، لطفاً در انجمن راهنمای مرکزی جستجوی Google با ما در میان بگذارید.