معرفی مجموعه ویدیویی وب سایت های کسب درآمد پایدار | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

دوشنبه 12 آوریل 2021

سری جدید وب‌سایت‌های سودآور پایدار اکنون در کانال‌های جستجوی مرکزی و Google AdSense YouTube در دسترس است. این مجموعه بر بهترین شیوه‌ها برای افرادی تمرکز دارد که محتوا را به صورت آنلاین ایجاد یا مدیریت می‌کنند و از آن کسب درآمد می‌کنند، و اذعان می‌کنند که چقدر این موضوع می‌تواند چالش‌برانگیز باشد و به آنها در منابع و حوزه‌های تمرکز کمک می‌کند… همه در یک مکان!

اگرچه ممکن است فکر کنید که دنیای ارگانیک و دنیای پولی بسیار متفاوت هستند، حقیقت این است که مهم نیست که چه کسی هستید، همه چیز را می توان در این مانترا تقطیر کرد-روی کاربران خود تمرکز کنید: محتوای عالی ایجاد کنید.

در سرتاسر این مجموعه، آرورا و دو میزبان مشترک او، Organica (قهرمان جستجو) و کسب درآمد (گوروی انتشار)، خط‌مشی‌ها، دستورالعمل‌ها و بهترین شیوه‌ها را در مورد نوسانات ترافیک، محتوای تولید شده توسط کاربر، محتوای تکراری و نازک به اشتراک می‌گذارند. موضوعات دیگر

قسمت‌های آینده شامل ابزارهای مفیدی مانند کنسول جستجو، مرکز خط‌مشی ناشر و کیت سایت خواهند بود که در صورت استفاده با هم برای بهبود حضور آنلاین شما می‌توانند قدرتمند باشند. حتماً در کانال جستجوی مرکزی مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از انتشار ویدیوهای جدید مطلع شوید.

در یک سال واقعاً چالش برانگیز، ما باید در مورد نحوه به اشتراک گذاری این بهترین شیوه ها در عین حال ایمن ماندن خلاق باشیم! با تبدیل خانه‌هایمان به مجموعه فیلم، می‌توانیم به تولید محتوا ادامه دهیم تا به شما کمک کنیم بیشترین استفاده را از وب داشته باشید.

مجموعه ضبط وب سایت های کسب درآمد پایدار

امیدواریم از این سریال به همان اندازه که ما از ساخت آن لذت بردیم لذت ببرید!