مبارزات انتخاباتی ترامپ با وکیلی که ادعای تقلب در رای دهندگان را انجام داده است از هم جدا می شود

!1 بروزرسانی جدیدبرای آخرین به روزرسانی ها اینجا را کلیک کنید

یک مشاور دولت چین گفته است که چین باید این توهم خود را که روابطش با ایالات متحده به طور خودکار تحت دولت جو بایدن رئیس جمهور منتخب بهبود می یابد ، کنار بگذارد ، و افزود که پکن باید برای موضع سخت واشنگتن آماده شود.

تیم حقوقی کمپین ترامپ از پاول فاصله می گیرد

  • شاید سیدنی پاول حتی این بار حتی برای رودی جولیانی هم زیاده روی کرده باشد.
  • تیم حقوقی مبارزات انتخاباتی ترامپ بعد از چند روز پر سر و صدا که در آن پاول چندین اظهارات نادرست در مورد روند رأی گیری ، نظریه های توطئه بدون حمایت و پیچیده را اعلام کرد و قول داد که “جورجیا را با دادخواست “کتاب مقدس”
  • “سیدنی پاول به تنهایی وکالت می کند. او عضو تیم حقوقی ترامپ نیست. وی همچنین در مقام شخصی خود وکیل رئیس جمهور نیست ، “جولیانی و وکیل دیگر ترامپ ، جنا الیس ، در بیانیه ای گفتند.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن اولین انتصابات خود در کابینه را در روز سه شنبه اعلام می کند و در حال برنامه ریزی برای یک افتتاح مقیاس کوچک به دلیل همه گیری ویروس کرونا است ، دستیاران روز یکشنبه گفتند ، زیرا او بنیان دولت جدید خود را با وجود امتناع رئیس جمهور دونالد ترامپ از قبول کردن

تیم حقوقی ترامپ از تقلب در آرا گریه کرد ، اما دادگاه ها هیچ چیزی را پیدا نکردند

روز دوشنبه دو منبع به رویترز گفتند ، یک دریادار دو ستاره نیروی دریایی که بر اطلاعات نظامی ایالات متحده در منطقه آسیا و اقیانوسیه نظارت می کند ، سفری غیرمنتظره به تایوان داشته است ، در یک سفر سطح بالا که می تواند چین را آزار دهد.

بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، آنتونی بلینکن را به عنوان وزیر امور خارجه انتخاب کرد