قانونگذار IUML در کلاهبرداری جواهرات طلا کرالا دستگیر شد

کساراگود: در یک ضربه به مخالفان UDF به رهبری کنگره در کرالا پیش از نظرسنجی های بدن محلی در ماه آینده ، یک قانونگذار IUML MC Kamaruddin روز شنبه در ارتباط با پرونده های ثبت شده علیه وی در یک کلاهبرداری مالی چند کراری در رابطه با تجارت جواهرات طلا دستگیر شد .

پلیس گفت که صبح امروز تیم تحقیق ویژه از Mjenjeshwaram MLA برای بازجویی فراخوانده شد و دستگیری وی تا عصر ثبت شد.

این دستگیری تحت بندهای 406 (نقض کیفری اعتماد) و 420 (تقلب) قانون مجازات هند ، مقررات قانون حفاظت از منافع سپرده گذاران کرالا در موسسات مالی و بند 3 و 5 قانون ممنوعیت برنامه های واریزی غیرقانونی بود.

“یک مقام ارشد پلیس به گفت:” او تحت سه پرونده دستگیر شده است و در حال حاضر ، تیم تحقیق در حال بررسی 77 پرونده علیه او است. ”

با این حال ، پلیس گفت که در مورد شکایات سرمایه گذاران ، بیشتر کارگران اتحادیه مسلمان اتحادیه هند (IUML) ، متحد اصلی جبهه متحد دموکراتیک (UDF) ، حدود 115 پرونده علیه MLA در مناطق کساراگود و کانور ثبت شده است.

در حالی که MM حسن دعوت کننده UDF گفت که این دستگیری انگیزه سیاسی دارد ، رئیس جمهور كرالا PCC ملاپالی راماچاندران گفت: “اجازه دهید قانون روند خود را طی كند.”

کامارالدین ، ​​رئیس رئیس Fashion Jew Jewellery ، نیز اظهار داشت که دستگیری وی “با انگیزه سیاسی” بوده است.

“این یک پرونده با انگیزه سیاسی است. پرونده من روز دوشنبه در دادگاه عالی مطرح می شود. هیچ اطلاعیه ای برای من قبل از دستگیری صادر نشده است. دولت در تلاش است تا با دستگیری من عیب های خود را پنهان کند.

کمارالدین در حالی که به زودی پس از دستگیری برای آزمایش COVID-19 به بیمارستان منتقل شد ، به خبرنگاران گفت.

پلیس گفت یکی دیگر از رهبران منطقه IUML ، TK Pookoya Thangal ، که همچنین مدیر عامل مد طلایی است ، که کلاهبرداری در مورد آن صورت گرفته است ، نیز به دفتر SP در کساراگود فراخوانده شد.

رهبری IUML به MLA شش ماه فرصت داده بود تا مبالغی را که از سرمایه گذاران گرفته شده بازپرداخت کند.

پس از دستگیری ، IUML خواستار جلسه فوری در Kozhikode در روز یکشنبه شده است.