فولکر هرمان ، مدیر عملکرد عالی فدراسیون دوومیدانی هند ، استعفا داد

نیو دهلی: فولکر هرمان مدیر عملکرد عالی فدراسیون دوومیدانی هند ، که قرارداد وی توسط وزارت ورزش تا پایان بازی های المپیک 2024 تمدید شده است ، از سمت خود کناره گیری کرد و گفت که “دیگر نمی تواند انتظارات خودخواسته همراه با نقش.”

یک منبع AFI تأیید کرد که هرمان چند هفته پیش استعفا داد اما گفت که وی “دلیل خاصی” ارائه نداده است.

ژرمن در ژوئن 2019 برای مدتی تا پایان المپیک موکول شده توکیو در سال 2021 به این سمت منصوب شد. در ماه سپتامبر ، وزارت قرارداد وی را تا پایان المپیک 2024 تمدید کرد اما منابع AFI گفت که او قرارداد جدید را امضا نکرده است.

“پس از یک سال و نیم پربار و الهام بخش در هند ، روزی فرا رسید که دیگر نتوانستم انتظارات خودخواسته همراه با نقش مدیر با عملکرد بالا AFI را برآورده کنم ، به همین دلیل استعفا دادم موقعیت من سه هفته پیش است. ”

“کار در ورزشهای با عملکرد بالا به سطح بالایی از انتظارات نیاز دارد. تعداد زیادی از ورزشکاران و تیمها در سراسر جهان ، با حمایت مربیان و کارکنان خود ، با یک هدف رقابت می کنند تا در یک تاریخ خاص بهترین باشند. تنها کسی موفق خواهد شد ”

هرمان گفت دوومیدانی در هند آینده بزرگی در پیش دارد.

“برای حمایت از تعداد بیشماری از ورزشکاران و مربیان با استعداد خود ، به زیرساخت های مناسب و به همین ترتیب پایدار نیاز دارد. همچنین برای موفقیت در صحنه جهانی به بازیکنانی با ذهنیت قوی ، مطمئن و مستقل نیاز دارد.”

منبع AFI گفت فدراسیون سعی کرد هرمن را متقاعد کند که این کار را ترک نکند اما نتیجه ای نداشت.

این منبع به PTI گفت: “او هیچ دلیلی بیان نکرد. او می خواست ترک کند و به خانه برگردد. AFI سعی کرد او را تا المپیک متوقف کند اما او گفت که تصمیم گرفته است برگردد.”

در غیر این صورت ، مشکلی بین او و AFI و SAI وجود ندارد. »

هرمان گفت که حضور وی در هند “از بسیاری جهات” زندگی او را “غنی” کرده و “باعث می شود که به یک یادداشت بسیار مثبت برگردم.”

وی گفت: “من ممکن است دیدگاه خود را تغییر دهم اما هنوز منتظر پیشرفت بیشتر ورزشکاران و مربیان و موفقیتهای آینده آنها هستم.”

هرمان پس از مدت کوتاهی توسط آمریکایی درک بوسی ، المپیکی 1968 مکزیکو سیتی ، که در اکتبر 2015 به دلیل المپیک ریو منصوب شد اما پس از هفت ماه مسئولیت استعفا داد ، دومین فردی بود که به عنوان مدیر عملکرد عالی دو و میدانی هند درآمد.