فاروق عبدالله ادعا می کند که کنگره هنوز بخشی از اتحاد گوپکار است ، “با هم” با انتخابات DDC مبارزه خواهد کرد

فاروق عبدالله ، رئیس اتحاد خلق برای اعلامیه گوپکار (PAGD) روز یکشنبه با بیان اینکه کنگره بخشی از گروه آنها بود ، گفت آنها “با هم” با نظر سنجی های DDC در جامو و کشمیر مبارزه می کنند ، اما هیچ خبر رسمی از طرف حزب ملی. اظهارات وی یک روز پس از اعلام تصمیم کنگره برای تعیین نامزدهای انتخابات آینده شورای توسعه منطقه (DDC) صورت گرفت.

عبدالله گفت كه رئیس جمهور كنگره JK GA میر امروز به ملاقات او آمد و گفت “ما با هم در انتخابات می جنگیم”.

عبدالله ، که در راغونات بازار در قلب شهر با خبرنگاران صحبت می کرد ، از وی س askedال شد که آیا کنگره ای که امضا of اعلامیه گوپکار بود ، از این اتحاد جدا شده است زیرا تاکنون در هیچ یک از جلسات آن شرکت نکرده است.

رهبر کنفرانس ملی در پاسخ گفت: “آنها کجا جدا شده اند؟ نباید تصور غلط وجود داشته باشد. کنگره بخشی از اتحاد است و ما با هم در حال مبارزه با انتخابات (DDC) هستیم.”

هنگامی که توجه وی به اظهارات میر در روز شنبه جلب شد مبنی بر اینکه حزب وی در حال مبارزه با انتخابات DDC است و نامزدهایی را معرفی می کند ، وزیر سابق اسباب کنایه گفت: “وقتی این را شنیدید … دیروز فرق داشت و امروز میرصاحب به ملاقات من آمد و گفت ما با هم در حال مبارزه با انتخابات هستیم. ”

راویندر شارما ، سخنگوی ارشد کنگره ، هنگامی که با او تماس گرفت ، گفت که میر با احترام با عبدالله تماس گرفت و “هیچ بیانیه رسمی در مورد جلسه وجود ندارد”.

PAGD – اتحادیه متشکل از هفت حزب اصلی جامو و کشمیر در تلاش برای احیای وضعیت ویژه ایالت سابق – روز شنبه اعلام کرد که به طور یکپارچه در نظرسنجی های DDC شرکت خواهد کرد.

عبدالله در پاسخ به س anotherال دیگری درباره چندین نظرسنجی خروجی که پیش بینی پیروزی بزرگ برای RJD منجر به برگزاری ماهاگاتبدن در انتخابات مجمع بیهار شد ، عبدالله گفت: “بین نظرسنجی های واقعی و نظرسنجی ها تفاوت وجود دارد.”

وی گفت: “وقتی نظرسنجی ها به پایان رسید ، ما صحبت خواهیم کرد.”

عبدالله گفت که او دعا می کند تا زائران بیشتری از زیارتگاه ماتا وایشنو دوی در بالای تپه های تریکوتا دیدن کنند و این برای اقتصاد جامو و کشمیر مفید است.

وی گفت: “ما می خواهیم زائران بیشتری به مزار ماتا وایشنو دوی بیایند و این احتمال وجود دارد كه مشكلات ما و همچنین مشکلات حجاج برطرف شود.”