شرکت هوافضای دبی در پنج و چهار سال صکوک 750 میلیون دلار به فروش می رساند

دوبی: سند هوافضای دبی (DAE) ، یکی از بزرگترین شرکتهای لیزینگ هواپیما در جهان ، روز پنجشنبه 750 میلیون دلار صکوک با 5 سال و یک چهارم سال با 3.875٪ صکوک فروخت.

طبق سند جداگانه دیگری از یکی از بانک های معامله ، DAE اوایل روز پنجشنبه راهنمای قیمت اولیه حدود 4.375٪ برای اوراق قرضه اسلامی را ارائه داده بود.

صادرکنندگان خلیج فارس به بازارهای بدهی بین المللی روی آورده اند تا منابع مالی متضرر از ضعف قیمت نفت و بیماری همه گیر COVID-19 را متصل کنند ، به طوری که مسائل سال 2020 از رکورد سال گذشته عبور کرده و به 100 میلیارد دلار رسیده است.

بانک بین المللی کویت نیز روز پنجشنبه صکوک فروخت و 300 میلیون دلار صکوک 10 ساله را به بازار عرضه کرد که به مدت 5 سال غیرقابل استناد است.

غول نفتی عربستان آرامکو روز سه شنبه فروش اوراق قرضه 8 بخشی به ارزش 8 میلیارد دلار را تعطیل کرد که برای تأمین بخشی از سود سالیانه 75 میلیارد دلاری آن نیاز است و بیشتر آن به دولت عربستان می رسد.

DAE ، متعلق به صندوق سرمایه گذاری مستقل سرمایه گذاری دبی ، بانک ABC ، ​​بانک تجاری دبی ، Credit Agricole ، دویچه بانک ، بانک اسلامی دبی ، NBD سرمایه امارات ، بانک اول ابوظبی ، GIB ، Goldman Sachs ، HSBC ، JPMorgan ، Mizuho را استخدام کرد. ، Natixis و Truist Securities برای ترتیب صدور.